Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már vki úgy, hogy megérez...

Jety12 kérdése:

Volt már vki úgy, hogy megérezte h terhes? És a negativ tesztek se tántoritották el?

Figyelt kérdés
Már 1éve próbalkozunk és most olyan érzésem van h sikerült,de nem merem beleélni magam.Ma vagyok a 10.dpo-n.A reggeli teszt negativ 25ös xepillel.
2018. szept. 30. 11:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen volt, hogy beképzeltem, hogy teherbeestem. Egyszer sem volt igazam.


Aztán mikor valóban sikerült, akkor meg eszembe sem jutott a lehetőség.

2018. szept. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
lég lesz akkor tesztelni,ha már késik pár napja.Nincs értelme DPO-zni.
2018. szept. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az első mondja. Már csak rutinból teszteltem, már mi is pont egy éve próbálkoztunk. Unott fejjel néztem ahogy szépen ázik a teszt, egyáltalán nem számítottam rá, hogy az egy más nap lesz mint a többi. Máskor pedig folyton terhességi tüneteket képzelődtem, illetve “masodik halvány csíkot”, és a gondolat, hogy mooost tuti sikerült! De nem.

Persze azért kívánom, hogy neked igazad legyen!! :)

2018. szept. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%

A 10. DPOn meg 25os teszttel alapbol mit akarsz? Akkor inkabb egy 10-es predictor.

Nekem is volt olyan hogy azt hittem van valami aztan megse.

Aztan amikor mar kesett 6 napja akkor meg ugy voltam hogy fura.. de terhesseg eszembe se jutott.. Konkretan mondjuk nem is probalkoztunk a gyerekkel. Biztos voltam benne hogy megjon. Csak azert vettem tesztet mert ugy szokas ha mar kesik. Aztan leesett az allam amikor eros ket csik lett. Mondhatni sokkot kaptam.

Aztan most meg mivel hogy mar voltam terhes tudtam milyen a beagyazodas. 10. DPOn volt egy beagyazodos erzesem pedig spiralom volt. Vettem tesztet ami pozitiv lett. Ev vegen szulok.

Egyik ismeroseknel is volt hogy mar szinte biztos volt benne a csaj hogy terhes aztan megse.

2018. szept. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem 2 éve próbálkozunk, minden hónapban ezt érzem, amit leírtal. Hogy na, most tuti sikerült! Ezt hívják reménynek.
2018. szept. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én elég korán éreztem, nem voltam rágörcsölve, hiszen az 1. hónapunk volt. Úgy voltam vele, hogy lehet hónapok múlva sikerül, de addig is élvezzük a gumi nélküli szexet.😃 Amikor bementem egy élelmiszer boltba és elfogott a hányinger, az elég gyanús.
2018. szept. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én úgy voltam vele tuti nem lettem az, mert elvileg nem voltam termékeny, de miután a kolléganőm közölte velem, hogy fura vagyok és kisimult az arcom - hozzá teszem, nem tudta, hogy babát szeretnénk a párommal -, rögtön teszteltem miután hazamentem. Negatív lett, de egy hét múlva két csíkot mutatott. Még mondtam is neki, hogy ő már előre látta a változást és azt amit még a teszt sem :)

Remélem sikerült nektek!

2018. okt. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Sajnos nem sikerült,tegnap megjött,de vhogy az egész olyan furcsa érzéssel töltött el ilyen még nem volt...Majd legközelebb
2018. okt. 4. 04:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!