Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mivel járjak dolgozni?

Mivel járjak dolgozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Terhesség elején vagyok (5 hetes). 8 km-re lakom a munkahelyemtől, de útmunkálatok miatt 1-1,5 óra a bejutás. Nyáron bringával jártam (van biztonságágos kiépített bicikliút, az autóktól távol), viszont télen a nyirkos időben az asztmám miatt nem ment a pedálozás (a visszaút erősen emelkedik).

Szilveszter óta elektromos rollerrel járok, ez klassz, így csak 20 perc az út. Csakhogy most tegnap óta eléggé szúrkál a hasam, és a rollerezéssel járó rázkódás nem tesz túl jót. Viszont a busz sokszor még jobban ráz.


Ti mivel járnátok? :)



2019. márc. 21. 18:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
6%
Szia. Biciklivel. Én télen is biciklivel jártam dolgozni, terhesen.
2019. márc. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Nem vagy beteg. Ha nem vagy veszélyeztetett, akkor úgy járj, mintha nem lennél terhes.
2019. márc. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én biciklivel járnék, azt hazafele lehet tolni is ha elfáradsz. Vagy pedig odafele roller, hazafele busz.
2019. márc. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 8 km busz belefér:) Nekem a dokim tiltotta a bicót,bár én veszélyeztetett terhes voltam.
2019. márc. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
Gyaloglas, 20 perc vonat, 30 perc metro, gyaloglas, igy jartam ( London) 34. hetig.
2019. márc. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Annak idején a feleségemnek sem javasolta az orvos a biciklizést.

Hát, azért a buszozástól nem hinném, hogy megszülsz. Ha pedig a roller még kevésbé ráz, akkor attól sem. Ráadásul a rollerrel lehet lassabban is menni, akkor talán a rázkódás kisebb. Esetleg a kritikus szakaszokon tolnád, és csak ahol normális az út, ott rollereznél.

2019. márc. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!


Azt hiszem, maradok a rollernél, max leszállok néha. :)

2019. márc. 21. 20:24
 8/12 anonim ***** válasza:
73%

30-32 km van a lakhelyem és a melohelyem között .... simán távolsági busszal járok , vagy vonattal mikor hogy ! Már 14. Hetes vagyok !


Hallod ennyire ne parazz rá !

Meg tok az elején vagy kismillio egyéb tünet vár meg rad .... ha szerencséd van meguszod...


Nekem volt minden ... buszon ajulastol elkezdve az épphogy le bírtam szállni és az első villanyoszlopot telibe hányni, szóval volt minden ! 🤣👍🏼


De , hála istennek tudtam végig dolgozni ... hétfőtől péntekig ! Ezek mellett a “finomságok” mellett !


Szóval ha 5hetesen egy kis roller vagy bringa esetleg busz razkodas miatt történne valami hidd el nem az lenne a valós oka, hanem akkor amúgy is megtörtént volna ha kalitkában tartod magad !


Boldog és NYUGODT babavarast !

2019. márc. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Mivel muszáj.
2019. márc. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm, igazatok van. Nem tudom, miért parázok ennyire. Pedig nem is első baba, hanem a harmadik.


Összekapom magam, mert szeretnék a lehető legtovább dolgozni.


Még egyszer köszönöm! :)

2019. márc. 22. 06:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!