Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek biciklivel járjak...

Szerintetek biciklivel járjak dolgozni? 15 km-re van a lakhelyemtől a munkahelyem. Személy szerint szeretek biciklizni

Figyelt kérdés

2015. júl. 21. 13:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Ha at tudsz oltozni es/vagy zuhanyozni, miutan beertel, igen. Egesz nap az atizzadt ruhadat szagolni senki sem szeretne...
2015. júl. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
24%
Hát ha gyalog 15 perc, az bicajjal meg sem izzaszt reggel :)
2015. júl. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
15 KILOMETERT irt. Hol lattal 15 percet?
2015. júl. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
Nekem tobb kollegam is jart biciklivel telen-nyaron nagyobb tavolsagrol, de tenyleg fontos, hogy a munkahelyen le tudj zuhanyozni.
2015. júl. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%

Az ekkora távolságú biciklizést nem úszod meg rendesen megizzadás nélkül. Igen, nekem is vannak olyan munkatársaim, akik biciklivel járnak dolgozni, mivel helybéliek, de akik vidékiek, mint én is, mi busszal járunk vagy van, aki autóval.

És amúgy sem járnék biciklivel ilyen távolságból dolgozni. Egyrészt, mert ha nincs lehetőség tisztálkodásra, akkor az egyik ellenérv, plusz mit csinálsz, ha defektet kapsz? Nem érsz be időbe.

2015. júl. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egy defektet kb. ugyan annyi idő alatt lehet egy javítókészlettel orvosolni, mint egy kocsin egy pótkerék-csere.
2015. júl. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Jé, tényleg kilométer...

Elnézéstbocsánat :)

2015. júl. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Egy defektet kb. ugyan annyi idő alatt lehet egy javítókészlettel orvosolni, mint egy kocsin egy pótkerék-csere."

Ja, csak tegyük fel, hogy konkrétan ki kell cserélni a belsőt, mert nem lehet orvosolni máshogy a gondot. Akkor majd nekiáll és belsőt cserél valahol fél úton a melóhely és a lakóhelye között és nemhogy megizzad, még piszkos is lesz?

Mert ez egy biciklitúránál nem gáz, de azért munkába menet...Én biztos nem vállalnám.:)

2015. júl. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egy belső annyi helyet foglal, mint egy szappan. Pumpa vélhetően van a bringára szerelve, ha ezzel jár. A gumileszedő pedig egy 5 cm-es műanyag. Megközelítőleg 5 perc kicserélni a belsőt és felpumpálni.


Nyilván, koszos lesz (a keze), amit megmos. Bár gyanítom aki 40 fokba bringával jár melózni az le is zuhanyzik mikor beér, különben nagyon gáz lenne.


Ha kocsival jársz és ott kapsz egy defektet legalább annyira leszel koszos, mint ha a bringán cserélnél kereket.

2015. júl. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mert a buszon a dög melegben összezsúfolva mindenki hűde jól érzi magát és tökéletes a klíma.

Ugyan már, aki busszal jár az is durván leizzadhat és mégsem mosakszik meg. Sőt ha nincs bent klíma, akkor még ott is megizzad az ember. Nem sok jelentőssége van az izzadásnak ilyen hőfokban. Legfeljebb hamarabb indul el és nem megy olyan gyorsan. Elég sok munkatársam jár biciklivel még a vezetők közül is. Én csak azért járok gyalog, mert kb 6 perc alatt bent vagyok. A folyosókon nincs klíma és bazi meleg van, a lépcsőházban vagy a liftben mire felérsz már százszor leizzadtál. Ennyit az izzadásról. Ettől még nem feltétlen lesz elviselhetetlenül büdös valaki. A kocsiban ha nincs klíma vagy mivel kb 3x annyi benzint fogyaszt és nem kapcsolod be, akkor ugyanúgy megizzadsz. De klíma mellett is lehet izzadni, ha már olyan forróság van, ma tapasztaltam hiába volt 18 fokra állítva kint meg 38 volt kb nem ért semmit sem, mert a szélvédőn tűzött be a nap.

2015. júl. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!