Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Be merjem vállalni hogy...

Be merjem vállalni hogy 1.1-es puntóval járjak dolgozni 120 km-re? :D

Figyelt kérdés
A dolgozni járás annyit takar hogy heti kétszer oda-vissza. Félek benne, de ezt most viccen kívül mondom :D 4 kis rollerkerék az 50 lovas edzett acél kaszni alatt ... :D
2011. nov. 14. 17:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

A Punto nem tűnik annyira ócskának. Legfeljebb némi plussz figyelemmel és körültekintéssel tudod helyettesíteni az ESP-t, a harmincnégy légzsákot és az egyéb biztonsági felszereléseket.

Ha csak ezért cserélnél nagyobbra, az meg nem biztos hogy gazdaságilag jó lenne, mármint hogy megtérülne.


120 km milyen úton? Elég hosszúnak tűnik időben, ha nem autópálya, akkor simán lehet 2 óra.

2011. nov. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Egy 1000 suzukim van 17 éves,de bármikor elindulok vele hosszú útra.Te tudod mennyire bízol meg az autódban.Én elindulnék vele.
2011. nov. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 atilis ***** válasza:
Suzukim van nekem is, és soha nem aggódtam a távolság miatt. A puntók nem a legmegbízhatóbb valamik, persze attól is függ, hogy milyen gazdája vagy. Igazából, ameddig ilyen tiszta, száraz idők vannak nem lehet nagyobb baj. A gond ott lesz, ha jön egy havazás, vagy ónos eső, akkor a 120 km-ből egyből lehet 3-4 órás út is.
2011. nov. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
az autó nem az enyém, csak rá akarnak beszélni. de nem is pénzért hanem ingyen, mert el akarták adni, de nem kellett senkinek és úgy döntöttek hogy marad. családtagról van szó. 120 km pályán egyébként. de aki nem vezette még ezt a példányt jöjjön el és próbálja ki. suzukiba még nem ültem, de azt tudom hogy ebbe iszonyatos hangok szűrődnek be :D
2011. nov. 14. 17:40
 5/20 atilis ***** válasza:
Ha rendellenes hangok szűrődnek be, akkor ott több baj is lehet. Amúgy nem rosszak a puntók, ha jó állapotban vannak, de ez minden kocsira igaz. Ha nem érzed magad biztonságban, mert a kocsi állapota ezt sugallja, akkor inkább hagyd a dolgot, az életed nem ér annyit.
2011. nov. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Az életem nem ér annyit? :D inkább a dolog nem ér annyit hogy az életem kockáztassam. mindenképp megcsináltatom rajta amivel baj van, de ha nagyon gázos akkor megyek másik kocsival... csak amivel meg mennék ha nem lenne a punto annak jóval nagyobb az értéke, és hát na... azt féltem :D
2011. nov. 14. 18:02
 7/20 anonim ***** válasza:

Figyelj, régen még annyira se voltak modernek az autók mint az a Punto.

A Ladás korszakban is voltak akik elmentek 120km-t pedig abban se szervó, se légzsák, semmi.

2011. nov. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Van heti 16ezred munkába járásra? Bár lehet még így is ez a legolcsóbb.
2011. nov. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nézesd át egy szerelővel,aztán kiderül mi a baja,ha van.
2011. nov. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
A lada megint más. abból nem spórolták ki az anyagot. Jó munkát ajánlottak, és úgy döntöttem hogy belevágok. majd kiderül milyen is lesz ez valójában, mert lehet csak két hetente jövök haza.
2011. nov. 14. 18:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!