Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha alacsony vagyok hamar fog...

Ha alacsony vagyok hamar fog látszani, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
148 cm a magasságom és 53 kg. 13 hetes terhes vagyok. Van egy kis pocakom, de csak formájában különbözik a felpuffadt hastól. Mikor fog egyértelműen látszani, hogy terhes vagyok?

2016. ápr. 22. 16:29
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Nem függ a magasságtól. Alkati, genetikai kérdés.
2016. ápr. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 18 hetesen látszott először, hogy "felszedtem magamra". Attól függ inkább, hogy pl. mekkora a csípőd. Nekem pl. csak előre nőtt a pocakom, de későn kezdett el nőni.


158cm és 54 kg voltam teherbeeséskor.

2016. ápr. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon hamar látszott, nem voltam még 12 hetes, amikor kiszúrta a munkatársam, hogy terhes vagyok (csípőnadrágban látszott, ahogy nagyon alulról kezd nőni a pocak + a tartásom is árulkodó volt szerinte).


Óriási hasam lett a végére, félidős terhesen azt kérdezgették, hogy "ugye már nem sok van?".


Szét is nyílt a hasizmom a végén. Alacsony termet + nagy baba vezetett ide. Nekem is csak előre nőtt egyébként.


158/55-el kezdtem, 72 kg lett a vége, szüléssel lement 10 kiló (nagyon vizesedtem).

2016. ápr. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én úgy vettem észre, hogy az alacsony nőknek jobban látszik. Ha megnézed, hogy egy 3,5 kg-os gyerek egy 180 cm-es, vagy egy 150 cm-es nő pocakjában van, egyértelmű, hogy az a 30 centi nem mindegy.A kicsi nőnél nem tud a testéhez simulni.

Persze vannak kivételek, brutál hasizmok... De a kicsi nőknél egy ekkora babát pl. nem lehet kicsi hassal megúszni.

Egyértelműen látszani? Van aki már most azt mondaná, van aki 3 hónap múlva is csak azt gondolja, hogy meghíztál...de 20. hét körül sztem igen, ha már kicsit kerekedik.

2016. ápr. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
153cm vagyok. A 15.hét után már látszott a babapocak mindkét terhességnél. A másodiknál félidősen már azt hitték a végén járok a terhességnek, a vége felé meg egy doki a kórházban rákérdezett, hogy ikreket várok-e... 12-13 kilót híztam, főleg pocakra.
2016. ápr. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2016. ápr. 23. 15:22
 7/8 anonim válasza:
Igen,ahogy az is,hogy hizol....
2016. ápr. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
alacsonyaknak nagyobb a hasa. 20-24. hétől látszik majd utána minden hétel nöl ap ocid
2016. máj. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!