Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Neked is több folyasod terhess...

Neked is több folyasod terhesseg alatt?

Figyelt kérdés
Normál, fehér színű, szagtalan folyasrol beszélek. Egyre több van, természetesenen a dokinak is mondani fogom. 25hkm
2019. márc. 21. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Bizonyos mértékig természetes. A tested intenzíven védi a kórokozóktól a magzatot.

De így nagyon könnyű gombát is összeszedni.

Igazából a doki tudja megmondani, hogy mi az oka.

2019. márc. 22. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. márc. 22. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem igen és nagyon zavart. De teljesen rendben volt, az orvos szerint is, csak simán több, nem fertőzés vagy bármi. Mondjuk az orrom is folyt sokat és mindenféle testnedvem több volt. Szerencsére szülés után elmúlt.
2019. márc. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, az utolsó hetekben extra sok. A doki azt mondta a szervezet öntisztítása, hogy steril legyen majd a "kijárat".
2019. márc. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is, és valóban egyre több. Doki mondta, hogy teljesen normális, amíg szagtalan, és csak fehéres.
2019. márc. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!