Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nagyon erős görcsöm volt,...

Ha nagyon erős görcsöm volt, olyan, hogy azt hittem ott halok meg, de nem vereztem, lehet terhesség?

Figyelt kérdés
Késett pár napot, majd jött az óriási görcs, elmúlt, nagyon kis vérzés volt, és kevesebb mint 2 napig. Szóval nem olyan, mintha megjott volna és nem is olyan, mint egy vetélés. Mivel éreztem a gorcsot, nem teszteltem, nem tudom, hogy menzesz volt-e, ha most csinálom egy tesztet és pozitív lesz, egészséges lehet a görcs ellenére?
2019. márc. 21. 10:38
 1/4 emmavonal ***** válasza:

Mármint ha várandós lennél- a baba lehet-e egészséges?

Ilyen korai szakaszban általában a "mindent vagy semmit" elv valósul meg.

Tehát ha babát várnál minden esélye megvan hogy egészséges lesz.

2019. márc. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 emmavonal ***** válasza:
Ennyi információból nem lehet konkrét választ adni, hogy lehetsz-e várandós. Mindenképpen jó lenne orvossal konzultálni és utánanézni mi okozhatta ezt az óriási görcsöt.
2019. márc. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha most csak a görcs lenne, akkor azt mondanám hogy igen, lehet baba. Én nem tudtam a terhességemről akkor még, de olyan elképesztő görcseim voltak, hogy majdnem elájultam, biztosra vettem hogy valami baj van mert sosem éreztem még olyasmit. Aztán elmúlt, és még mindig nem jött meg. Aztán most már 36 hetes és itt ficánkol a pocakomban :) De hogy neked vérzés is volt hozzá, így már nem tudok okos lenni, csinálj egy tesztet, az majd megmondja a tutit.
2019. márc. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem lett baba. Azóta épp most jön a következő mensi, vagy terhes vagyok, de már előre félek :(
2019. ápr. 11. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!