Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menstruáció előtt 3 nappal...

Menstruáció előtt 3 nappal miért negatív a teszt?

Figyelt kérdés

Az a 3 nap mit számít?

Sok embertől hallom,hogy mar menstruáció előtt is pozitív lett a teszt.

Nekem menstruacio elmaradása napján is negatív volt,pedig egész hónapban egyszer voltam.egyutt a párommal az előző menstruációm után 2 nappal tehát azt sem lehet mondani,hogy később fogant.


2019. márc. 23. 14:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

a mensi 2. napján nagyon kicsi az esélye h baba legyen,ezért negativ.félőben ha együtt vagytok,akkor esélyes a baba,és akkor 2 hét kella beágyazodáshoz,onnantol kezdi termeli a szervezet a HCG-t ami alapján a teszt müködik.

ha valakinek hosszu a ciklusa akkor lehet h az elmaradt mensi idején kimutatja.

2019. márc. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem a menstruációkor voltunk együtt hanem amikor elmult utána 2 nappal
2019. márc. 23. 14:59
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

ovulációt a várható menzesztől kell visszaszámolni 14 napot! tehát ha 28napos a ciklusod akkor 14.nap van, ha 35napos a ciklusod akkor a 21.nap van peteérésed

olvass utána, ha nem vagy tisztában vele!!

és nincs spontán peteérés, max tolódik napokat!

elég kevés az esélye,hogy teherbe ess..menzesz után 2 nappal, ha csak túl sokáig menstruálsz és rövid a ciklusod

mert teherbe esni csak peteéréskor lehet! de a hímivarsejtek 2-4napig még élnek

2019. márc. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nem értelek. Akkor volt negatív a teszted az elmaradt menstruáció napján, amikor egyébként terhes voltál? Akkor saját tapasztalatból tudod, hogy még akár a fogantatás utáni 13-14. napon is lehet még alacsony a terhességi hormon, miért kérdezed, hogy három nap mit számít? Sokat, hiszen ez a hormon két naponta duplázódik a szervezetben, ami a legelején pont megszabhatja, hogy kimutatja-e már a teszt, vagy sem zat a kevés mennyiséget.


RÁadásul ha megnézel egy táblázatot a hcg hormon alakulásáról, láthatod, hogy elképesztően széles határok között mozognak a normál értékek, vagyis lehet valekinek úgy egészséges terhessége, hogy magasabb és úgy is, hogy alacsonyabb ennek a hormonnak a szintje, ami a 4. hét körül ugyancsak számottevő különbség a tesztelés szempontjából.


Végül: sok embernek van már (halvány!!!!!!) pozitív tesztje a menstruáció várható napja előtt is, ez igaz, de egy igen jelentős részüknek aztán mégis megjön a vérzése és nem lesz baba a halvány pozitív tesztből, ezt se felejtsd ki a történetből. SOkkal jobb statisztikái vannak a menstruáció várt ideje utáni napokban csinált erős! pozitív teszteknek, mint a három-négy nappal előtte csinált alig láthatóaknak, ez tény.

2019. márc. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt nem ittam h menstruacio elmaradás után 4 nappal pozitív:) Ezért nem ertem hogy eddig miért volt negatív
2019. márc. 23. 16:25
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Mit nem értesz azon,hogy a beágyazódás 9-10 napot is igénybe vesz?
2019. márc. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 5 nap késésnél volt pozitív :D mikor nem vártam akkor meg negatív. Nem mindenkinek pozitív már nem várt előtt...
2019. márc. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az elsőnél egy hét késés után is negatív volt. Másfél hét után lett időntúli pozi.


A másodiknál két nap késés után volt egy olyan halovány pozitív tesztem, hogy magam sem hittem el.

2019. márc. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!