Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nemvárt előtt 2-3 nappal...

Nemvárt előtt 2-3 nappal negatív délutáni hCG-line teszt, túl korán teszteltem?

Figyelt kérdés

Április 23-án volt utolsó menzeszem első napja, 28-32 nap között szokott lenni a ciklusom, így nem tudom pontosan mikorra nem várhatom, legkorábban május 21 (holnapra) a párommal május 5 és 10 között voltunk együtt, a feltehető ovu ideje alatt minden nap. Ez az első hónap hogy próbálkozunk.


Tegnap óta szúrkáló alhasi fájdalom, mindjárt megjön érzés. Előző terhességemnél ovu után 3 héttel volt ugyanez néhány napig, akkor csak 6 hetesen teszteltem persze nagy pozitivat, de most nem bírtam kivárni. Délutáni teszteléssel HCG-line negatív lett. Túl korán teszteltem? Melyik tesztet ajánlanátok? Mi vált be nektek korai terhesség kimutatására?



2018. máj. 20. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nemvárt előtt, délutáni teszt....szerintem tudod a választ.
2018. máj. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
sosem fogom megerteni azokat a felnott noket, akik a nem vart elott tesztelnek, aztan gondolkoznak....
2018. máj. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%
Gabriel pl. Es boven raersz 4-5 nap keses utan tesztelni.
2018. máj. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, korai volt. Pláne, ha most pont hosszabb ciklusod lenne. Meg amúgy is, ha korán tesztelsz, akkor tényleg csak reggeli elsővel érdemes.
2018. máj. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, korai volt. Nyilván a terhesség tényén semmit nem változtat, ha több napos késésnél tesztelsz, viszont az eredményben biztos lehetsz, nem, mint a te esetedben.

Azt kéne felfogni, hogy a terhességi teszt a hcg nevű hormont érzékeli a vizeletből, ami csak a beágyazódás után kezd el termelődni, illetve a terhesség nagyon korai szakaszában nagyon csekély a szintje, tehát 2 nap is számít. Viszont a szintje annyi nap elteltével már van akkora, hogy ha valaki pár napos késésnél tesztel, akkor már kimutatja a teszt, viszont a vélt menzesz előtt nem biztos.

Én több napos késésnél (kevesebb azért, mint 1 hetes késés) teszteltem Gabriel teszttel. Tökéletes, egyértelmű pozitív lett. Most komolyan olyan nehéz várni még 4-5 napot legalább?

2018. máj. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon sokan írták itt, hogy már a nemvárt előtt kimutatta nekik a teszt, és gondoltam hátha én is ilyen szerencsés leszek és megspórolok néhány nap stresszt. Nyilván a józan ész háttérbe szorul amikor babát vár az ember :) Nagyon köszönöm a válaszokat, nyilván korán teszteltem és remélem néhány nap múlva örülhetek :)
2018. máj. 21. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!