Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Abbahagyom a progeszteront...

Abbahagyom a progeszteront bevérezhetek?

Figyelt kérdés
12hetes vagyok
2019. márc. 23. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Fokozatosan elkezdheted elhagyni.


Az orvossal nem beszéltél erről? Nekem az egyik típust a 12. Hét végéig kellett elhagyni, a masikat pedig utána

2019. márc. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fokozatosan kell abbahagyni. Amúgy hány szemet szedsz egy nap?
2019. márc. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is felirtak es hasonlo kerdest ki is irtam a gyk-ra. En csak napi egyet kell hasznaljak. A dokim 9hetig irta fel es azt mondta aztan nem ir tobbet.

En is megijedtem hogy nem lesz-e baj ha abbahagyom, az orvosom azt mondta hogy nem lesz baj. Egy valaszolo meg azt irta nekem hogy ez olyan kicsi dozis(1×200mg) hogy abol nem lesz baj ha 12 het elott leallok vele. Csak en is azert lepodtem meg mert mindenhol azt irja hogy 12 hetig kell hasznalni.

Amugy en barnazas miatt kaptam az Utrogestant.

7+4hkm

2019. márc. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen az elég kicsi dózis, én pl 3x1 szemet használtam van aki még ennél is többet pl 3x2 szemet is. Én egyetlen egyszer elfelejtettem felrakni a hüvelykapszulát és másnap barnáztam is :/ most vagyok 13 hetes most már 2x1 szemet használok ahogy lecsökkentettem nem barnáztam még 14. hét végéig szedem 1x1 szemet aztán teljesen elhagyom
2019. márc. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én is 200mg szedek és csak 1 szemet, azt meg hagyjam abba egyik napról a másikra vagy egy napot kihagyok és folytatom aztán így?

Terhesgondozáson más orvos volt bent mint aki felírta nekem (barnázásra szintén) és ott nem mondta konkrétan az orvos hogyan hagyjam el csak 12-13 hét között. :/

2019. márc. 23. 21:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Minden másnap szedd egy hetig
2019. márc. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!