Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Claxene injekciót kellett még...

Ildi32 kérdése:

Claxene injekciót kellett még valakinek szúrnia terhesség alatt. Hànyadik héttől? Lett valami mellékhatása?

Figyelt kérdés
2019. márc. 23. 18:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Milyen mellékhatásra gondolsz?

2 terhességet szúrtam végig a pozitív teszttől (plusz szülés után még 6 hétig), csak pozitív hatása volt.

2019. márc. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Még terhes sem voltam, már szúrnom kellett (lombik stimulációnál kezdtem). Miután sikerült, végig ment az egész terhesség alatt, majd utána még 6 hétig a császár miatt.

Nem lett semmi gond emiatt; sőt, ez kellett ahhoz, hogy ne legyen.

2019. márc. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Mellékhatása nincs, viszont csak császár lehet miatta.
2019. márc. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a baromság, hogy csak császárral lehet szülni a Clexane miatt? Ilyen nincs. Egy császárnál egyébként is nagyobb a vérveszteség.
2019. márc. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az izgi, 3-as, mivel mindkettőt természetesen szültem. Első voltam.
2019. márc. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
3. hónaptól szúrom, 0,4-et és a szülés után 6 hétig kell még. Természetes szülesre készülünk. Mellékhatást nem éreztem, a fiam minden jel szerint egészséges, elvileg napjaink vannak hátra..
2019. márc. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%

#2 Én is természetes szülésnek indultam neki, fel sem merült, hogy a Clexane miatt csak császár lehet. Előző este még be kellett adnom, másnap délelőtt indítottak.

Végül császár lett, mert nem illeszkedett be a babám.

Az egyetlen hátránya a Clexane-nak annyi volt, hogy jobban véreztem tőle a műtét alatt és után, ezért az őrzőben homokzsákot tettek a hasamra. Annyira bevéreztem, hogy még a combjaim is feketék voltak, de semmi maradandó következmény nem lett emiatt.

2019. márc. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Hát vannak felelőtlen dokik, de ilyenkor program császár az indokolt.
2019. márc. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

#8 Nekem a Haemofilian rá is írták a papíromra, hogy a természetes szülés preferált.

Szóval ne beszélj hülyeségeket.

Annyi, hogy ha beindulnak a fájások nem szabad beadni a következő adagot.

2019. márc. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem a 20het óta kell szurnom magam 0.6ossal , terhességi magas vérnyomás illetve toxemia ( gyanú ) miatt a vérnyomás csökkentő mellé iktatta be az orvosom , keringesjavitó ( lepény es anyai keringés ) céljából , most 38 hetes vagyok , igy en sikerként könyvelés el , a babám a vizsgálatok szerint tökéletesen van , méretei is szuperek , nekem a veznyomasom rendben van.

Nálunk program csaszar lesz , de nem feltétlenül a clexane miatt.

2019. márc. 24. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!