Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Ki kapott várandósan...

Kismamák! Ki kapott várandósan influenza elleni védőoltást, és volt-e vmilyen mellékhatása?

Figyelt kérdés
Az orvosom különösen javasolja mert mindig csúnyán elkapom, és lázas hajlam vagyok...:(

2012. nov. 14. 08:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Én az első terhességemnél kaptam, semmi problémát nem okozott. Hány hetes vagy egyébként?
2012. nov. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szia! 35 hetes... Pont tombolni fog a járvány mikor mindenki oda akar csődülni babanézőbe... és nem hiszem hogy lelkiismeretesen otthon marad aki beteg!
2012. nov. 14. 08:47
 3/9 anonim ***** válasza:

En a helyedben mar nem adatnam be, mert nemsokara szulsz. De ha be is adatod, akkor a babad meg nem biztos, hogy vedettseget elvez. Sot, ha oltva vagy, es talalkozol olyannal, aki beteg, akkor te csak kozvetito leszel. Nem biztos, hogy lesznek tuneteid, de a babadnak anelkul adod at a virust, hogy tudnal rola.

En csak a szuk csaladot varom, ha megszuletik a baba. Anyosek, anyukamek. A tobbieket majd kesobb, ezt meg is modom majd mindenkinek.

35 hetes kismama

2012. nov. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Februárban tetőzik a járvàny! Ha minden igaz, december közepére meglesz a babád, akkor még nemigazán van influenza szezon!

Felesleges szerintem beoltatnod magad, ráérsz ha megazületett a baba!

2012. nov. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Adri baba ***** válasza:
Soha semmilyen korulmeny kozott nem adatnek be magamnak semmit a terhesseg alatt!!
2012. nov. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2012. nov. 14. 12:54
 7/9 anonim válasza:
én kaptam tavaly, kutya bajom nem volt és most sincs, babám 7 hónapos
2012. nov. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az előző hozzászóloval egyett értek teljesen.

33 hkm vagyok, nekem is ajánlották de nem fogadtam el. Mostanában egyre többet hallani, hogy nem azok az oltó anyagok vannak az ammpullákban mint ahogy azt mondják.

2012. nov. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én ma kérdeztem az orvosomat.Ő is és a védőnő is kifejezetten ajánlotta a a védőoltást bár én is vacilálok még.Az a baj,hogy én is lázas típus vagyok és mint tudjuk a láz nem tesz jót a babának.
2012. nov. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!