Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ez a terhesség elején?

Normális ez a terhesség elején?

Figyelt kérdés
Terhességem első trimeszterében járok. Nincs étvágyam, mindentől elfog az undor. Rám jön az öklendezés, viszont nem hányok. Csak kétszer hánytam, tehát ha eszek, nem jön ki a kaja, csak egyszerűen nem birok enni. Más is volt így? Nem baj, ha nem hányok? Első baba lesz. Nem vagyok tapasztalt ilyen téren, csak azt hallom mindenkitől, hogy az a jó, ha okádnak.

2019. márc. 24. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális.
2019. márc. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

Már miért lenne az a jó, ha "okádnál"? Ez is ember függő. Van, aki hány. Van, akinek csak hányingere van, de nem hány és van akinek semmi tünete nincs az elején sem.


Én sem hánytam. Egyszer sem. Undorodtam sok mindentől, alig ettem az elején.


Ez változni fog. Csak pár hétig tart. Minden rendben veled. Ne aggódj.

A stressz nem tesz jót a babának.


Gratulálok a babához!

2019. márc. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Derwer ***** válasza:
100%

A feleségem első trimeszteres épp most.

Jó ideig olyasmi volt neki is, mint amit leírtál.

Sőt el is múlt neki és akkor jól beparázott, hogy baj van a magzattal.

Rá két napra visszajött minden, erősebben mint eddig jött az első hányás is. No azóta folyamatosan szenved...


De van akinek kimarad ez az egész. PL anyósom meg se érezte az első trimesztereit... Dolgozott a földeken, mint amúgy is.

2019. márc. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Ugyanez van velem is. Undorodom sok kajától. Alig ment a kaja, csak ropi, keksz, viz. Kétszer hánytam én is összesen.

Aztan 8hetes lehettem mikor ez változott.. Meg is ilyedtem.. Azota jobban vagyok, enni is tudok. Persze nem sokat és nem mindent. De sokkal jobb. Én SALVUS vizet iszogatom nap közben, szerintem az segitetett! Probáld ki! Eddig akinek ajánlottam mindenki azt jelezte vissza, hogy sokkal jobb neki.

Most léptem a 10.hétbe.

2019. márc. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ Mindenkinek! Tegnap rokonoknál voltunk és ott több anyuka azt mondta, végig hanytak három hónapig és hogy az a jó, mert erősebb lesz a baba és úgy kevesebb az esély a vetélésre. De így már, hogy írtatok, megnyugodtam. Jó babavárást és babázást mindenkinek! :)
2019. márc. 25. 14:13
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer hánytam az egész terhesség alatt, csak émelyegtem a 8. hétig kb. Az eredmény a szobában alszik éppen :-) Szóval nyugi, sok hülyeséget beszélnek.
2019. márc. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató szavakat! :)
2019. márc. 25. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!