Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menstruáció helyett barnazas?...

Menstruáció helyett barnazas? Terhesség

Figyelt kérdés
03.16an kezdődött a barnazasom, akkor amikor a menstruációmnak is megkellett volna jönnie. Előfordul már többször is hogy barnazassal kezdődik majd megjon.Most ez nem történt meg, ezért vasárnap vettem terhességi tesztet ami pozitív volt. Kb 5 hetes terhes lehetek. Volt már valaki így? Mitől lehet? Holnap megyek orvoshoz, megmarad a magzat? :(

2019. márc. 25. 18:59
 1/10 Fiatallányka ***** válasza:
100%

Nekem is volt a legelején, progeszteron pótlás kellett és szépen helyreállt.

Remélem Nálad is ez van, boldog babavárást!


31 hkm

2019. márc. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És te mikor mentél orvoshoz? Nekem nem lesz túl késő? :( nem gondoltam hogy állapotos lehetek, azt gondoltam megjon a menstruációm
2019. márc. 25. 19:04
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem is így kezdődött sőt a nővéremnek is.Emlékezett a szervezet mikor kell megjönnie csak vérzés helyett barnázás volt.6+2 hetesen mentem először orvoshoz.Próbálj megnyugodni.Ha vérzést tapasztalsz azonnal orvos vagy kórház.Egyébként sztem nem mész későn.Vissza fog hívni egy-két hét múlva mert nagyon fiatal a terhesség és lehet nem lát még semmit.Csak ne idegeskedj mert az nem tesz jót.És Gratulálok 😊
2019. márc. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, remélem tényleg csak ennyi. De nekem már 10 napja tart :( 7 napos egyébként a ciklusom
2019. márc. 25. 20:19
 5/10 anonim ***** válasza:
Drukkolok, majd írj, mi volt az orvosnál!
2019. márc. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Fiatallányka ***** válasza:

Én mikor barnázni kezdtem már tudtam a terhességről így egyből mentem. A 10 nap valóban elég soknak tűnik.

De ne idegeskedj ha jó helyen tapadt meg és egészséges a terhesség semmi gond nem lesz.

Holnap gondolok majd Rád! ☺️

2019. márc. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"7 napos egyébként a ciklusom"

A 7 nap a vérzésed hossza, nem a ciklusé... Ha a ciklusod lenne 7 napos, kis túlzással állandóan menstruálnál. Menj dokihoz, kapsz gyógyszert.

2019. márc. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi újság veled kedves kérdező?Voltál orvosnál?
2019. márc. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az orvos szerint nincs már terhesség, de holnap hcg vérvételre kell menni. :'(
2019. márc. 26. 17:28
 10/10 Fiatallányka ***** válasza:

Nagyon sajnálom...

De ne keseredj el nagyon, biztos hogy hamarosan újra babás leszel!

Minden jót Neked! ☺️

2019. márc. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!