Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés

Menstruáció helyett barnazas? Terhesség

03.16an kezdődött a barnazasom, akkor amikor a menstruációmnak is megkellett volna jönnie. Előfordul már többször is hogy barnazassal kezdődik majd megjon.Most ez nem történt meg, ezért vasárnap vettem terhességi tesztet ami pozitív volt. Kb 5 hetes terhes lehetek. Volt már valaki így? Mitől lehet? Holnap megyek orvoshoz, megmarad a magzat? :(

Keress kérdéseket hasonló témákban: vetélés, barna, terhesség

márc. 25. 18:59  Privát üzenet  

A válaszok
Fiatallányka nevű felhasználó válasza:

Nekem is volt a legelején, progeszteron pótlás kellett és szépen helyreállt.

Remélem Nálad is ez van, boldog babavárást!

31 hkm

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/10Időpont márc. 25. 19:01 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

És te mikor mentél orvoshoz? Nekem nem lesz túl késő? :( nem gondoltam hogy állapotos lehetek, azt gondoltam megjon a menstruációm

# 2/10Időpont márc. 25. 19:04 Privát üzenet
Szia!Nekem is így kezdődött sőt a nővéremnek is.Emlékezett a szervezet mikor kell megjönnie csak vérzés helyett barnázás volt.6+2 hetesen mentem először orvoshoz.Próbálj megnyugodni.Ha vérzést tapasztalsz azonnal orvos vagy kórház.Egyébként sztem nem mész későn.Vissza fog hívni egy-két hét múlva mert nagyon fiatal a terhesség és lehet nem lát még semmit.Csak ne idegeskedj mert az nem tesz jót.És Gratulálok 😊

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/10Időpont márc. 25. 19:52 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm, remélem tényleg csak ennyi. De nekem már 10 napja tart :( 7 napos egyébként a ciklusom

# 4/10Időpont márc. 25. 20:19 Privát üzenet
Drukkolok, majd írj, mi volt az orvosnál!

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/10Időpont márc. 25. 20:43 Privát üzenet

Én mikor barnázni kezdtem már tudtam a terhességről így egyből mentem. A 10 nap valóban elég soknak tűnik.

De ne idegeskedj ha jó helyen tapadt meg és egészséges a terhesség semmi gond nem lesz.

Holnap gondolok majd Rád! ☺️

# 6/10Időpont márc. 25. 21:17 Privát üzenet

"7 napos egyébként a ciklusom"

A 7 nap a vérzésed hossza, nem a ciklusé... Ha a ciklusod lenne 7 napos, kis túlzással állandóan menstruálnál. Menj dokihoz, kapsz gyógyszert.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/10Időpont márc. 25. 23:22 Privát üzenet
Mi újság veled kedves kérdező?Voltál orvosnál?

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/10Időpont márc. 26. 17:06 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Az orvos szerint nincs már terhesség, de holnap hcg vérvételre kell menni. :'(

# 9/10Időpont márc. 26. 17:28 Privát üzenet

Nagyon sajnálom...

De ne keseredj el nagyon, biztos hogy hamarosan újra babás leszel!

Minden jót Neked! ☺️

# 10/10Időpont márc. 26. 17:35 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A terhesség tünetei megegyeznek teljes mértékben a menstruáció előtti tünetekkel?
Járt köztetek valaki hasonlóan? 8 hetes terhesség vérzéssel többi lent
Létezik olyan, hogy a menstruáció szerint 9hetes, de valójában csak 7hetes a terhesség? Ki volt már így? És ez normális?
Terhesség vagy menstruáció?
Lehetek terhes?
Fél éve hagytam abba a fogamzásgátlót, eddig mindig napra pontosan megjött minden hónapban, a peteérést minden hónapban megérzem, most is. Létezik, hogy fél év után borult volna...

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!