Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » PCO-val estem természetesen...

PCO-val estem természetesen úton gyógyszer nélkül teherbe, most 8 hetes a magzat, mennyi eséllyel marad minden rendben vele?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm csak úgy esett teherbe hogy Merckformint szedett, ezért lepődtem meg, hogy teherbe estem. Jövő héten kell visszamennem ultrahangra 9 hetesen, de addig is nagyon aggódom, hogy minden rendben legyen.
2019. márc. 26. 08:35
 1/7 anonim ***** válasza:
65,75423%
2019. márc. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%

Ne aggódj! Rendben lesz minden!

Én is így estem teherbe és most itt gügyög mellettem a lányom.

Semmivel sem volt másabb a terhességem, mint az egészséges nőké. Ráadásul terhesség alatt a cisztáim is felszívódnak.

2019. márc. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És neked is pattis maradt a bőröd illetve a jellemző tüneteid megmaradtak? Nekem erősebb bajusz és pajesz is ugyanúgy megmaradt.
2019. márc. 26. 08:53
 4/7 anonim ***** válasza:
66%

a pcos a teherbeesést nehezíti, nem pedig a magzat megtartását/kihordását.


Szóval ha spontán teherbe estél, egészen biztosan van elég progi és minden rendben is lesz.

2019. márc. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pozitív példa a sajátom. Második babám várom :) az első 1 éves fiú, moyt 26 hetes kismama vagyok. Nem lesz semmi baj, hidd el:)
2019. márc. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Én szerencsére nem szőrösödtem, így az nem változott.

A pattanásaim elmúltak.

Ellenben Gdm-s lettem. Valószínűleg alapjáraton IR-es vagyok, mert családban szintén mindenki cukorbetegek annak ellenére, hogy senki se kövér.

2019. márc. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

PCOS és IR mellett estem teherbe, természetes úton. Igaz, hogy az első trimeszterben fennállt a vetélés nagyfokú kockázata, de az elmúlt. Viszont ezek miatt az én terhességem magas rizikójú.


Mikor megtudtam, hogy terhes vagyok, a dokim progeszteront írt fel, azt szedtem 3 hónapon keresztül. Segített abban, hogy megmaradjon a magzat.

2020. jan. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!