Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés

25 hetesen mehszaj 2000. az orvos semmit nem mondott, csak a kiskonyvbe láttam beirva miután hazajottem. Jelent ez bármiféle extra odafigyelest?

Most neztem meg jobban és már 21 hetesen is 2000 volt, előtte 18 hetesen még 3000.

márc. 26. 12:19  Privát üzenet  

A válasz
Ha az orvos külön nem jelzi akkor nem.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont márc. 26. 12:32 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
3honapos extra mini csivava ugy veszi a levegot mintha fuldokolna ez normalis?
Ha a normál érzékenységű ovulációs teszt 3 hónapig nem válik ténylegesen pozitívvá, akkor vegyek normál tesztet, de más márkát, vagy extra érzékeny tesztet, vagy inkább menjek dokihoz?
Waldorf óvoda miben más mint egy sima állami? Az orvos azt mondta extra érzékeny a kisfiam, oda kellene beíratnom nem sima államiba.
Remotiv extra segíthet a fehérköpeny szindróma legyőzésében? Az elkövetkező időszakban sokszor fogja orvos mérni a vérnyomásom, és már napi szinten ezen stresszelek.
Az orvos rájöhet az étkezési zavaraimra ha a kálium szintem extra alacsony? Mivel hánytatom, hashajtózok ezért sok vizet vesztek 19/F
Afta alakult ki a torkom-ban kb 10 napja és borzalmasan fáj nyelni se birok az orvos maripen extra tablettát irt fel de semmit nem érzek hogy javulna valaki valamilyen...

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!