Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes vagyok. Elöbb pisilés...

37 hetes vagyok. Elöbb pisilésnél pici vért láttam. Nyákdugó lehet?

Figyelt kérdés
Csak egy pötty nyálkás vér volt.2perce.szerintetrk menjunkbaz ügyeletre??vagy várjak még picit.megijedtem...
2019. márc. 26. 22:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ha nyálkás, akkor igen lehet a nyákdugó de ne aggódj ez nem jelent semmit a nyákdugó újratermelődik , simán lehet, hogy még öt hét múlva szülsz. Vagy holnap 😁

Ha mozog , és tényleg csak egy kis nyálkás vèr volt én nem mennék az ügyeletre.

2019. márc. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem tagulasos verzes volt ilyen, masnapra meglett a baba :)
2019. márc. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
37 hetesen csak a wc papíron latszott, másnap este már babáztam
2019. márc. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem egèsznap ilyen volt a tàgulâsos vètzës és hajnalban lett meg kisfiam, igaz én akkor màr 39 hèten voltam.
2019. márc. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát nemtudom csajok ...sztem ebböl semmi nem lesz.az a kis vérfolt kb akkora volt mint egy tic-tac (mashoz nem tudom hasonlitani) meg akkor meg egyszer volt hasmenés félém.de azóta se sincs semmi.babám ugyanolyan aktív,néha van pár jósló (már hetek óta) és ennyi .pedig már azthittem éjjel mehetünk 😳
2019. márc. 27. 08:26
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát azért 37 hetesen még annyira ne siess! De különben meg bármikor bármi megtörténhet! A méhszáj zárt egyébként?
2019. márc. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Egy hete zárt volt.most pénteken megyek megint dokihoz
2019. márc. 27. 09:09
 8/13 anonim ***** válasza:
A nyakdugo egy hosszú nyulos / nyalkas veres cucc nekem magzatviz vizsgalatkor jott ki egybe..volt vagy 5 centi..
2019. márc. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A nyakdugo nekem nem volt veres, sot olyan atlatszo volt, max enyhen fehr mint a tojasf. folyas peteereskor csak epp sokkal de sokkal tobb, kb 3 napig tavozgatott darabokban, ezutan jelenkezett a veres nyalkas tagulasos verzes
2019. márc. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ezt gondolom: ha nyákdugó lett volna az sokkal több lett volna mint nekem volt ,ahogy igy utánaolvasgattam.ha pedig tágulásos vérzés akkor is nagyobb mennyiség nem?és ha tágulásos vérzés akkor már fájásaimnak kéne lenni nem??most pl.reggeltöl mág jóslóm se volt...nemtudom mi lehetett...
2019. márc. 27. 12:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!