Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes vagyok. Elöbb pisilés...

37 hetes vagyok. Elöbb pisilésnél pici vért láttam. Nyákdugó lehet?

Figyelt kérdés
Csak egy pötty nyálkás vér volt.2perce.szerintetrk menjunkbaz ügyeletre??vagy várjak még picit.megijedtem...
2019. márc. 26. 22:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem az pici darab a nyàk dugóból de ez nem jelent semmit. Nekem mikor a tâgulàsos vërzèsem volt egèsznap fàjàsom kb csak este 6 körül volt elöször.
2019. márc. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha gondolod hivd fel a dokid vagy ha nincs akk a nogyogyasztai klinikat, lehet elkezdodott valami, de ha megnyugtatna, inkabb telefonalj!
2019. márc. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Igazából nem vagyok ideges.mivel babám ugyanúgy mozog,görcseim nincsenek,nem fáj semmim még nem hivom a dokit.sztem felesleges.
2019. márc. 27. 13:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!