Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érdemes még elmenni magán...

Érdemes még elmenni magán orvoshoz a 14 hét után? Hogy tutira minden rendben van e?

Figyelt kérdés

12-13 hetesen elküldtek még genetikai ultrahangra, mert h az Orrcsont kisebb illetve a nyakiredő nem mérhető.


Voltam Pécsett ott mindent rendben találtak, de már a "rendelés" vége volt én voltam az utolsó, úgy éreztem, hogy az orvos is eléggé siet meg fogta a fejét h Jajj de ficánkol ez a magzat.

Szóval nem vagyok 100%-ig biztos h tutira mindent jól látott e.


Kérdeztem h akkor az NT-t is rendesen látta? És hát annyit mondott h hát ja KB 3cm alatt van.. 🙄 (ami elvileg jó lenne, meg biztató is de nah....)


Szóval magán úton esetleg érdemes még elmenni?

Csak nem tudom h mikor kapnék időpontot, vagy h egyáltalán 14 hét után fogadnak-e?!


Mert terv szerint vagyis ami tuti h 20 hetesen elmegyünk 4D-re magánba plusz akkor a genetikai is le tudva majd.



2019. márc. 25. 17:40
 1/2 Fiatallányka ***** válasza:

14.hét után ritkán vállalják úgy hallottam, de egy próbát megér.

Ha nem hagy nyugodni inkább keress fel egy magánt gyorsan vagy esetleg csináltass prenatestet, bár elég drága.

Szerintem semmi gond nem lesz! ☺️

2019. márc. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Arra figyelj azért, hogy a 4D nem egyenlő egy genetikai uh-val. Nem lesz semmi baj, nyugodj meg. 😬🙂
2019. márc. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!