Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen trükkel lehet elérni,...

Milyen trükkel lehet elérni, hogy a baba ne a hátát mutassa az uh-on?

Figyelt kérdés
Holnap megyünk 4d babamozira.Most töltöm a 27. Hetet.

2019. márc. 25. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
45%

Benyúl a doki, megfogja a lábát és elforgatja jó irányba...

*facepalm*

2019. márc. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
En eppen a 12uhjartam igy doki ki kuldott hogy jarjak egy kicsit azt majd megfordil. Be is jott. Nekem javasolta hogy egyek egy kis csokit vagy igyak egy kis kolat mikor megyek uhra hogy aktivabb legyen.
2019. márc. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vizsgálat előtt fel órával egyel egy kis csokit! (Sport szelet, vagy táblás csoki , ... stb) vagy igyál meg 2 dl colat!
2019. márc. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha megtudod esetleg, nekem is írd meg kérlek :D

Eddig egyetlen egyszer sem sikerült az arcát elkapni. De rendesek voltak a 4D-n, mert miután konstatáltuk, hogy az hagyján, hogy háttal van, de a kezei, a két talpa is az arca előtt van, sőt, még a köldökzsinórt is behúzta oda, nem kértek semmit a vizsgálatért. Szóval eddig az összes ultrahangon vagy a kezével, vagy a lábával, takarta, vagy szimplán hátat fordított. Úgyhogy most vagyunk 37 hetesen, és egyszer nem láttuk normálisan :D

2019. márc. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!a 18 hetes uh-on a keze folyamatosan az arca előtt volt,a 24. Héten totál háttal volt végig,ezért szeretnénk már látni a kis arcát végre😊bevetem a csokis módszert😁
2019. márc. 25. 20:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy időben írok-e még, de nekem a Czeizel intézetben egy nagyon kedves doktornő azt mondta, hogy ez a legnagyobb tévedés, hogy enni kell előtte csokit. Egy picit éhesen kell menni, mert az éhes baba=éber baba, így lesz ez ha megszületik is. Azt mondta, ő 30 éve van a pályán és ez eddig mindig bejött. Mi sem láttuk a pici arcát soha és először én is bedőltem a csokis ötletnek, be is aludt szépen a szénhidráttól. Viszont mikor picit éhes voltam, olyan partit rendezett a babamozi alatt, hogy csak na :) És egyébként megfigyeltem, hogy evés után mindig bealszik, viszont étkezések előtt állandóan mocorog. És ez teljesen logikus, ugyanígy lesz ha már kint lesz.
2019. márc. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!