Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valaki, aki a terhessége...

Volt valaki, aki a terhessége alatt elvesztett egy közeli hozzátartozót? Sikerült a baba miatt kevesebbet sírni?

Figyelt kérdés
Én már 2-3 napja alig alszom és nagyon sokat sírok. Elvesztettem valakit, akit nagyon szerettem. Próbálok a babára gondolni, de csak az jár a fejemben, hogy ő már nem fogja ismerni azt az embert, aki nekem annyira fontos volt.
2017. okt. 1. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
86%

A 4. hónapban voltam mikor kiderült, hogy papám -akivel születésem óta együtt éltem- rákos és már semmi sem segítene... A szülés előtt 2 nappal volt a temetése.

A szomszéd szobában haldoklott hónapokon át, én meg-- egyszerűen nem voltam képes semmit sem segíteni neki! Borzasztó volt látni ahogy szó szerint elfogy az az életerős ember akit úgy szeretek!

Rettentően haragszom az életre amiért ezt produkálta!! Pedig nagyon várta a dédunokáját-

2017. okt. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen,apukámat😭 pár hónapos baba mellett én ápoltam amig anyu dolgozott.napról napra romlott az állapota,iszonyatosan fájt már ezt is tehetetlenül végig nézni.Az napot amikor "elment"meg a következőt szinte végig sírtam,de utána tudtam hogy össze kell szednem magam a gyerekeim,főleg picike miatt,meg anyum össze omlott,őt is istápoltam,így már csak kevésszer sírtam el magam.Azota is fáj nagyon,sajnálom,hogy nem láthatja ahogy felcseperednek a gyerkőcök,de amikor elszontyolodok,tudatosan lefoglalom magam.pl játszom ,bohockodom a kicsivel.a nagy már sulis,keveset van itthon
2017. okt. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Apukam sulyos beteg volt vegig a terhessegem alatt, tudtuk, hogy mar nem sok van neki hatra. Csak remenykedtem, megvarja az unokajat ... Megvarta, igy lathatta, a pici 6 honapos koraban halt meg :(
2017. okt. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Anyukám rákos betegsége akkor derült ki mikor a terhességem. Rengeteget sírtam. A lányom 13 hónapos korában vesztettük őt el. 😢
2017. okt. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!