Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetesen gyomor fájdalom,...

21 hetesen gyomor fájdalom, ez minden esetben Hellp? Lehet még remény másra?

Figyelt kérdés
2019. márc. 29. 20:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Refluxra, puffadásra, fekélyre vagy gyomorrontásra is lehet remény.
2019. márc. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Ne legyél paramami! Tudod, mennyi dologtól fájhat a gyomrod? Meg se tudom számolni így hirtelen...gyomorfekély, vírusos gyomorfájdalom, helicobacter fertőzés, és még ezer-ezer ok. A Hellp nagyon ritka, minimális esélye szerintem hogy az a baj, ha a gyomorfájdalmon kívül nincs más tünet.
2019. márc. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%

Orvos mit mondott?

Ugye nem a gyakorin adott tanácsokat fogod elhinni, a babádról van szó!

2019. márc. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Most megyek uhra,genetikai (igen fél 10re) hétfőn a magán orvosomhoz van időpontom, csütörtökön a terhes gondozóshoz. Ez a második nap hogy észlelem. Most is csak 4 után jött elő.
2019. márc. 29. 20:42
 5/10 anonim ***** válasza:
52%

Délután még a májad fájt, akkor most döntsd el, hogy melyik.

Ugorj be a pszichológushoz is , ha már arra jársz.


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..

2019. márc. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A hellpel a gyomorfájdalmat írják, ami igazából kisugároz és a májtok megduzzadása okoz. Ezért kérdeztem így. Nézz átunna kérlek mielőtt ilyeneket írsz, és kívánsz valakinek.
2019. márc. 29. 22:26
 7/10 anonim ***** válasza:
Csatlakozom at előttem szólóhoz, leírtam a másik kérdésedhez is a válaszom. Inkább ne olvasgass össze mindent. Ha valóban nagy fájdalmad van, akkor orvos. Ha nincs, akkor diéta/rennie/salvus víz es nem beképzelni mindenféle életveszélyes állapotot.
2019. márc. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Volt egy toxémiás koraszülésem. Vérnyomásom most gyógyszer mellet rendben de rettegek hogy újra megtörténik. Az uhs most annyit mondott szerinte az aspirin, és csökkentsem, de azt az elejétől szedem miért pont most jönne elő? 20 héttől van a rizikó :(
2019. márc. 29. 22:39
 9/10 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom a hellp nem a gyomorba fáj hanem jobb bordánál nekem amúgy most épp bal bordánál fáj.Illetve mellé még a gyógyszer mellett is emelkedne a vérnyomás vegyél tesztet fehérje vizelésre is.Anüz is van hellp nél
2019. márc. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Rengeteg fórumon felteszed ugyanezt a kérdést. Nyugodj meg. Ha meg nem megy, akkor menj be a szülészeti ambulanciára. Vérnyomásodat gyógyszerrel tartják 140 alatt. Ha ezen kattogsz napokig es idegesíted magad, csak felmegy az is a stressztől. Valamit találj ki, ami,megnyugtat. Hívd fel az orvosod, menj be ügyeletre vagy bármi, de ne gyakorin, hoxan, facebookon kérdezgesd.
2019. márc. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!