Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak fogamzásgátlóval menstruá...

Csak fogamzásgátlóval menstruálok. Hogy eshetnék teherbe?

Figyelt kérdés
Csak a kérdésemre szeretnék választ kapni!
2019. márc. 30. 10:06
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
A nogyogyaszt kerdezd szerintem aki a fogamzasgatlot irja neked. Erdemben szerintem itt valaszt nem fogsz kapni.
2019. márc. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Orvossal kellene kivizsgáltatnod magad, hogy miért nem tudsz menstruálni. Valószínűleg hormonális oka van, amit kezelni kell.
2019. márc. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem is elsőre az jutott eszembe, hogy megkérdeznem a nőgyógyászomat, aki fogamzásgátlót irt fel. Bár én felnőtt, önálló gondolkodásra kepes nő vagyok.
2019. márc. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
El kell menned orvoshoz.
2019. márc. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Először is abba kell hagynod a gyógyszert. Mi értelme volt? Hogy azt hidd, hogy menstruálsz? Nagy tévedés.

Utána pedig doki (lehetőleg egy másikat keress, ne azt aki ilyen problémára fogamzásgátlót írt fel!).

2019. márc. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
En is igy voltam. Aviva torna es etrendvaltas segitett.
2019. márc. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Fogamzásgátlóval sem menstruálsz. Az csak megvonásos vérzés, sok köze nincs a valódi hormonműködésedhez. Ha esetleg most is szeded a gyógyszert, hagyd abba, és menj el egy olyan orvoshoz, aki hajlandó kivizsgálni.

Mióta van ez így, és mit tettél eddig az ügyben?

2019. márc. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Fogamzásgátló alatt nincs menstruáció..
2019. márc. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem menstruálsz most sem, csak megvonásos vérzésed van. A tablettákkal most állj le, várj pár hónapot és ha nem rendeződik a ciklusod, akkor egy alapos hormonvizsgálat lesz az indulás.
2019. márc. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

A fogamzásgátló mellett megvonásos vérzés van. Én ugyan ebben a helyzetben voltam és még nagyon sokan mások is. A leggyakoribb a az Pcos amit inzulinrezisztencia okoz. Állj le a gyógyszerrel majd keress fel erre specializálódott endokrinlógust. Kelleni fog egy teljes női hormon sor ( miután kiürült belőled a gyógyszer) és egy terheléses cukor és inzulin vizsgálat minimum 3 de inkább 5 pontos.

Ha beigazolódik. Utána befogják állítani a diétádat, ha szükséges kapsz gyógyszert is és pulzuskonzrollos edzést fognak javasolni.

2019. márc. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!