Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1. vizsgálaton mire számíthato...

1. vizsgálaton mire számíthatok,6 hét 2 naposan? Elküld vérvételre? Uh-nál ha látszani fog valami, képet lehet kérni? Párom nagyon szeretné látni.

Figyelt kérdés
2019. ápr. 3. 11:47
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Bementek együtt, valószínűeg hüvelyi UH lesz, ha nem később fogant, már szívhang is lehet, de az sem baj, ha még nincs, van ideje. 😊 Képet orvosfüggő, hogy kapsz-e.

Ha van szívhang, 12 hetesen kell visszamenni, ha nincs, akkor 1-2 hét múlva. Laborba nálunk a védőnő adja a beutalókat, nem tudom, nálatok hogy működik.

2019. ápr. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Párom sajnos nem tud jönni, mert dolgozik még akkor, amikorra kaptam az időpontot, ezért kötötte a nyakamba, hogy kérjek képet mindenféleképpen. Az számít a szívhangnál, hogy nemvárt napján jól látható pozitívat teszteltem? Tehát nem fogant később szerintem. :)
2019. ápr. 3. 11:56
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem adnának képet, kérdezd meg, hogy a monitort lefotózhatod-e a telefonoddal! Azt szinte mindenhol szokták engedni. Még a szívhangról is tudsz felvételt csinálni akár.
2019. ápr. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy vedd videóra a monitort, ha mutatják!! Hidd el neked is nagyon szép emlék lesz ha később visszanézed 😊🤗 ha magán doki biztosan engedi, de ha nem, még akkor is esélyes
2019. ápr. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanennyi idős terhesen voltam először orvosnál. Egy nagyon modern felszerelésű rendelőben a város egyik legjobb szonográfusánál. Volt szívhang, sima hasi uh-val tökéletesen látszott egy babszem. Még 4D-s képet is kaptam róla.

Őszintén a 12. heti genetikai sima uh-ja sokkal izgalmasabb. Arra a férjem is elkísért, egy igazi emberkealakú babó ficergett a képernyőn és videót is kaptunk róla.

2019. ápr. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sztk-ba megyek megyek, új dokihoz. Mikor kérdezzem meg hogy felvehetem-e telefonnal, mielőtt levetkőzök? Vagy vigyem magammal a székbe a telefont? :D bocsi a hülye kérdésért de nagyon izgulok, főleg azért mert eddig magánhoz jártam és kicsit félek az sztk-s orvosoktól a körzetemben.. de ha negatív tapasztalatom lesz, akkor visszamegyek a régi dokimhoz
2019. ápr. 3. 14:01
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Viszed magaddal a telefont. Megkered az orvost, hogy keszithess a monitorról nehany kepet. Megengedik altalaban vagy adnak rola ha van nyomtató es makod van. A szivhangjat is hallhatja mar az orvos (talan), meg persze te is, de en azt nem videoznam. A sajat orvosom mondta, hogy a dopplert minimalis ideig hasznaljak a vizsgalatnal (marmint a szivhang keresesnel) ilyen kora terhessegben mert annyira nem jo az embrionak. Azzal reszemrol haladjanak, lesz meg alkalom hallgatozni. ;)


Kimereviti neked a kepet a doki, csinalsz rola egy par fotot es ennyi.


Meg amugy csak egy kis cuki pötty.

Gratulalok

2019. ápr. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!