Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetes terhes vagyok ikreket...

22 hetes terhes vagyok ikreket várok, most derült ki a genetikai vizsgálaton, hogy az egyik babával gond van, azt mondta a doki valószínű, elhal vagy halva születik. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
2008. jan. 28. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Nagyon sajnálom,hogy ezt mondta az orvos.Esetleg kérj ki más orvos véleményét is.Egy baba elvesztése mindíg nagy trauma.Próbálj erös lenni,és arra gondolm´ni,hogy az eggyik baba egészséges.

2008. jan. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
Én felkeresnék mindenképpen egy másik dokit is. Sajnos ha elhal, akkor a másik babának is meg kell születnie. Remélhetőleg ez nem következik be a 28. hét előtt. Egyébként mivel indokolta ezt a borúlátó prognózist?
2008. jan. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia ,sajnálom,hogy ezt mondta a dokid én is mindenképp elmennék több helyre,hogy megerősítést vagy cáfolást nyerjek.Bízz benne és beszélj sokat hozzájuk ,mind a kettőhöz.Mindig vannak csodák,bár nem tudom mivel indokolta az orvosod,de erősek ezek a mai lurkók és még van idejük is,hátha rendbe jön és nem lesz semmi baj.Higgy bennük.Ha mégis beteljesedne amit a dokid mondd,légy erős,nem lesz könnyű,de koncentrálj arra,hogy van egy másik baba akire nagyon vigyázz,de remélem kettejük örömében fogsz osztozni és nagyon szorítok neked.
2008. jan. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!