Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért van az, hogy valakinek...

Miért van az, hogy valakinek a biztos ovu után 9, másnak akár 20 nappal később lesz pozi hcg tesztje?

Figyelt kérdés
Erősebb teszt,jobb,gyorsabb beágyazódást is jelent? Tehát kisebb a vetèlès kockázata annak, akinek a tesztje erősebb?
2019. ápr. 4. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Pl. egyikük alapból többet iszik, ezért hígabb a vizelete és így kevesebb a hCG koncentráció...

Komolyan, ez nem egy quantitatív teszt, és főleg nem alkalmas különböző emberek összehasonlítására.

2019. ápr. 5. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert nem tudja pontosan mikor volt az ovuja! Merni kell a hőt ill ovutesztet csinálni. Sokan azt hiszik mindenkinek 14. Napon van de nem. Illetve lehet hogy abban a hónapban pont kitolodott a ciklusa!
2019. ápr. 5. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

En abban a honapban mikor terhes maradtam hasznaltam lh tesztet, igy biztosra tidom melyik nap volt az ovum. En 9 dpon teszteltem egy halvany pozitivat, ez egy 5os erzekenysegu teszt volt. Azutan par nap mulva ujra teszteltem es a masodik csik egyre erosodott. De van olyan esett aki nem figyeli az ovujat es ha nem kozepidos akkor evidens hogy a tesztje kesobb lesz pozitiv.

A vetelesrol meg annyit hogy en olyan esetet is tudok ahol eros pozitiv teszt utan megis elvetelt az illeto. Nekem pl 2szer volt halvany terhessegi tesztem ami nem akart erosodni es vegul kiderult hogy kemiai terhesseg volt es megjott a menstruaciom 1-2 het kesessel.

Azt pedig nem hiszem hogy az erosebb teszt gyorsabb beagyazodas jellentene vagy hogy jobban megtapadt. A hcg szint mindenkinel maskent termelodik es az a felelos hogy milyen koran lehet kimutatni a terhesseget.

2019. ápr. 5. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!