Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha esetleg baj lenne a babámma...

Ha esetleg baj lenne a babámmal, akkora pocakomon se látszana semmi?

Figyelt kérdés

11+2hkm vagyok.

9hetesen voltam dokinal akkor a picurral minden rendben volt. Izgett, mozgott. Szenvedtem rosszulléttel, alig ettem, hányinger elég erősvolt de csak 2szer hánytam. Aztán 10.hét körül abba maradt. Tudok enni, jóizűen is. Feszüla hasam, mintha izomláz lennebenne. Görcsölni nem görcsölök, nem vérzek. Duphastont szedek ovu óta, mivel clostybegitet szedtem.

Azt tudni kell 5hetesen 1petezsák volt. 7hetesen mar 2 szivecske pulzált 2 petezsákban. 9hetesen mar csak a nagyobbik volt sajna, akissebbik elhalt. És nem tudom felszivodhatott e, nem e okozott bajt a nagyobbiknal..

Szoval aggodom.

15.én megyek genetikaiUHra.. Addig meghalok😅😅


2019. ápr. 7. 13:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem lesz gond a másik babával
2019. ápr. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs semmi gond a babával :) Sajnálom, hogy a kisebbik elhalt. Én szintén 11+2 hetes vagyok és mindig attól félek, hogy valami baj lesz a babával. Múlt héten voltam UH-n és mikor megláttam, hogy kalimpál a lábával tudtam, hogy minden rendben lesz vele :) Egyébként down kór szűrésre nem mész? Azt a 12. héten szokták csinálni. Én jövőhét csütörtökön megyek, akkor leszek 12+4 hetes. A tünetekhez meg annyit, hogy szintén volt hányingerem minden nap és alig tudtam enni, kb másfél hete nekem is elkezdett elmúlni minden tünetem, a doki mondta, hogy ez teljesen normális hiszen nemsokára átlépünk a második trimeszterbe amikor is minden szép és jó lesz :)
2019. ápr. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

15.én megyek genetikai UHra akkor leszek 12+2 plusz az integrált tesztet csináltatom meg.

Nagyon aranyosak vagytok hogy biztattok. Azért a félelem és aggódalom bennemvan. Majd ha meglátom őt akkor megnyugszom.

Sok ez a 3 hét hogy nem láthattam..

2019. ápr. 9. 11:10
 4/9 anonim ***** válasza:

Kerdezo, a tesztet UHval egyutt kene csinaltattni, tok mindegy, h integralt v kombinalt!!!!

Egyebkent a 12.heti genetikai UH kotelezo, a teszt nem!!

2019. ápr. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tudom.12.heti Genetikai UH lesz 15.én. De én csináltatok tesztet is mivel mar 34 éves vagyok. Lehet az UH iselég lenne. De mi a tesztetis választottuk mellé. Biztod ami biztos. Csak jussak márel odáig.
2019. ápr. 9. 14:49
 6/9 anonim válasza:
Dejó, még egy kismama aki 11hetes +2 napos es 34 eves :) Hello, szia, en is ugyanigy :) Csak en egyelore haldoklom a rosszulletektol. Mi csinaltattunk Prena tesztet es 2 het mulva lesz a genetikai UH, en se lattam 3 hete a babut , de minden percben eszembe jutatja, hogy bent van :D
2019. ápr. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Szia kedves velem egy idős kismama 😊

Énis nagyon rosszul voltam 10.hétig.azt hittem végre vége.. De most 2napja újra hatalmába kerített a hányinger.. Ésegyre jobban elfáradok.. Aludnék egész du.

Ha van kedved beszélhetünk privát is. :)

2019. ápr. 10. 17:05
 8/9 anonim válasza:
Szia, irj nyugodtan privatban :) Sajnos tobbnyire ilyenkor is fent vagyok, mert a kis “maszatunk”-amig nem tudjuk, hogy fiu vagy lanyzo igy hivom- nem hagy aludni-iszonyatosan emelygek ejjelente, reggel a legjobb. Ottt mindig van ebredes utan egy szuk “aranyora” amikor tokeletesen jol erzem magam :)
2019. ápr. 11. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szio. Képzeld megtaláltam a kis drágám szívhangját most du. Istenem de jo hallani..
2019. ápr. 12. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!