Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19hetes terhes vagyok, es par...

19hetes terhes vagyok, es par napja faj a borom a pocakomon, illetve a derekamon. Nyulik a borom? Mit hasznaljak ra?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam, hogy mikor nyulik a bor, akkor altalaban mindenki azt irja, viszket. Nekem nem viszket tulzottan, viszont nagyon eg. Faj ha hozza erek, vagy a ruham. Mint mikor leeegsz a napon. :/ eleg vekony vagyok, talan ezert fajhat nekem jobban?

2017. nov. 19. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt, mikor ket striam kijott, ez a 39. heten volt mar, boszen kentem magam mar kb. a 18. hettol, ha jol emlekszem direkt erre valo olajjal a dm-bol, megis lett ketto. Ilyen erzes volt, ahogy irod.
2017. nov. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2 stria nem vészes. A hasamon egy sincs még, 34 hetes leszek kedden. Viszont régen sokat fogytam és tök olyan a fenekem, combom de nem zavar.
2017. nov. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Addig örülj amíg striád nincs. Sajnos nekem az egész hasam teli egészen a gyomromig. Körbe hátul is az egész derekam. Nagyon csúnya és ráncos a megnyúlt bőr miatt de legalább már fehér. A 2. terhességnél már több nem jött ki de akkor is ugyanúgy égett és fájt. Én is mindig kenegettem de sajnos az én bőröm terhesség előtt is gyenge volt..
2017. nov. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszadó, ne aggódj, ha fehér nem látszik. 2. válaszadó voltam, nekem a combom belső részén tiszta fehér csíkos, fenekem és csípőm is. Gondolhatod, milyen volt, amikor 20 kg felesleg volt rajtam. Borzalmasan néztem ki, évekig nem vettem fel nyáron rövid gatyát sem. Miután lefogytam, szép halványak lettek és nem zavarnak. Persze ettől még kijöhet a hasamon is, van még 6 hét hátra, de hátha nem.
2017. nov. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Mar vettem nehany kremet de eddig nem nagyon javult. Eleg kenyelmetlen :/ remelem nem azert nem lesz folyamatosan ez :D
2017. nov. 19. 17:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves 4-es nekem válaszoltál hogy ne aggódjak. Már megszoktam de csúnya és látszik ugyanis széles sok sok repedés. Sok sok fehér nagy és kisebb hegek. De megérte úgyhogy nem baj. Kérdező, majd írj később hogy bevált-e valami :) Mert nekem is kezd viszketni újra :)
2017. nov. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!