Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tehetnek? Nagyon kellemetlen

Mit tehetnek? Nagyon kellemetlen

Figyelt kérdés
a terhesseg korai szakaszaban vagyok es nagyon sokszor van hanyingerem es hanyok is ami eleg kellemetlen pl a buszon vagy egy boltban mit tehetnek hogy ne legyen hanyingerem ?
2019. ápr. 7. 19:01
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
ja es ez kesobbiek folyaman enyhul? vagy megszunik?
2019. ápr. 7. 19:02
 2/12 anonim ***** válasza:

Ez ellen nem igen tudsz mit tenni. Nekem végig kitartott a hányás.

Esetleg ami nekem segített az minden reggel egy pohár víz egy fél citrommal. Ez nekem kicsit enyhítette egészen addig még meg nem éreztem a cigifüstöt valahol...

Ezzel nem azt mondom, hogy neked is segít de egy próbát megér.

2019. ápr. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én sok sós kekszet ettem. Az segített.
2019. ápr. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem 6.héttől volt hányinger, rosszullét. Én salvus vizet ittam, attol fokozatosan jobb lett. Most 11 hetes vagyok és sokkal jobb, már bátran tudok menni bárhova és az étel is jol esik.

Amugy reggelente még az ágyban megettem 1-2 szem háztartási kekszet. Az is sokat segitett. Plusz a sok nagyon sok folyadék.

2019. ápr. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez a dolog tényleg mindenkinél más.Nekem semmi nem segített,mindent próbáltam.
2019. ápr. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Vicky92 ***** válasza:

Szia!

Nekem a nőgyógyász a terhességi rosszullétekre Magnéziumot ajánlott szedni.

Nem tudom hatásos-e,mert nem próbáltam.

Hátha segít, próbáld ki

Boldog babavárást!

21+2hkm

2019. ápr. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Utolsó..bár segítene a magnézium ezeken, de az max a görcsökre,feszülésekre jó.
2019. ápr. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de én végigpróbáltam mindent a gyömbéren kívül, amiről hallottam (sok folyadék, kekszek, rágcsák, ne kelj fel üres gyomorral, mandulát egyél minden étkezés után, magnézumot szedj, csak folsavat szedj a babavitamin helyett, egyél sok gyümölcsöt, igyál limonádét, és még sorolhatnám), semmi nem jött be. 11. hétben vagyok, a hetedik hét óta hányok legalább naponta egyszer, de inkább 3-4x. Buszra csak hányószacskók kíséretében szállok, nem merek vezetni, mert néha annyira hirtelen jön, hogy félek, balesetet okozok és minden úton imádkozom, hogy ne hányjak senki nyakába. Van, akinek a gyömbér segít, de én attól alapesetben is hányok, úgyhogy tuti nem próbálom meg. Drukkolok, hogy hamar megtaláld, és fel a fejjel, még pár hét, és elmúlik. (legalábbis jó esetben)
2019. ápr. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én hánytam 5-18 hétig napi 20-40 szer.Egyedül az infúzió segített komolyan mondom.Mikor enyhébb lett,azt mondta a doki csak vizet igyak,ne egyek tejterméket,zsírosat...stb. Az bevált,azóta nem hánytam.

27hkm

2019. ápr. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Csajok miért nem probáljátok ki a Salvus vizet? Én is kételkedtem benne. De segitett. Ésakinek eddig ajánlottam, annak is enyhitette a hányingert, hányást!

Probáljátok ki! Gyógyszertárban lehet venni!

2019. ápr. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!