Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet a heten ebbol meg szules?

Lehet a heten ebbol meg szules?

Figyelt kérdés
A derekam fajdogal inkabb sajog nem mondanam hogy hu de fajdalmas az este ota van ez kb ossze vissza, az este 20 percenkent vagy 3x aztan vagy jott vagy nem, neha bele nyilal a hasam aljaba es megy lefele a fajdalom ilyet meg annyira nem ereztem idaig, nyilalasokat igen de nem igy, azt gondolom lehet a heten meg meg lesz a baba lehetseges? 19re vagyok kiirva. 38+3hkm izgulok nagyon es neha ramtor a panik is nagyon felek
2019. ápr. 8. 11:01
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja es ha lefekszek meg felkelek is faj ahogy mozgok
2019. ápr. 8. 11:01
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez még semmi, max jóslófájások. Ha 5 percenként legalább egy percig tartó összehúzódásaid lesznek, akkor lehet izgulni. 😊
2019. ápr. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyen az osszehuzodas az is a derekbol indul a hasba valahogy igy hallottam. Elso baba fogalmam sincs mit kell majd erezzek
2019. ápr. 8. 11:06
 4/6 anonim ***** válasza:

Kozhely, de tenyleg tudni fogod, ha AZT erzed, olyan, mint az orgazmus, azvis osszekeverhetetlen, ha nem abgy biztos benne, akkor nem azt erzed, bocsi a hasonlatert! ;) :D

(Van nehany kivetel, mikor mashogy jonnek a fajasok, ha ugy erzed, inkabb mennj be feleslegesen)

2019. ápr. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Közhely valóban


De tényleg tudni fogod.


Amíg találgatsz addig biztos, hogy nem az


Nekem sosem derékból indult pedig azt vártam,


Magzatvíz sem folyt el, mégis tudtam.

2019. ápr. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én fájásokat vártam, de mégis a magzatvíz ment el, pedig előtte másfél- 2 héttel már voltak összehúzódásaim rendesen pocakban.


Kivoltam készülve azoktól a válaszoktól, hogy "tudni fogod"... de tényleg tudni fogod.

:D

Én egészen lent éreztem, és mint egy hullám, csak jött jött,erősödött, és mikor a legerősebb, akkor az agyad is kikapcsol. Váh.. borzalmas


De elfelejtjük úgyis :)

2019. ápr. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!