Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szules inditas a 38. -ik...

Szules inditas a 38. -ik heten otthon?

Figyelt kérdés
Sziasztok 38 hetes kismama vagyok szulni szeretnek mar! Erdekel barmilyen modszer,praktika,nepi mendemondas inditas amit itthon is tudok csinalni. Nagyon nagyon menni akarok mar. "Legy turelmes,kitartas es hasonlo hozzaszolasok tok feleslegesek" ja es en is tudom hogy 40 het a terhesseg! Es azt is tudom hogy 37-hetig korababa utanna johet. Burokrepeszteshez torna vagy barmi erdekel.vagy olyasmi ami miatt az orvos inditana. Tapasztalat is erdekel.koszonom

2017. nov. 18. 17:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
84%

Ezzel megolheted a babat.

Nem viccelek, egeszsegugyben dolgozom.

Az ugralassal pl a nyakara tekered a koldokzsinort.

Baba koktel: leesik a szivhang, ott hal meg benned.

Ha 38 hetet birtal, ne most a vegen old meg !

2017. nov. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
91%
Nem kisérleteznék ilyenekkel. Állítólag a tonictól beindul, ellenben baja nem lesz tőle.
2017. nov. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Jajjj. Bírd ki! A babának nagyon rosszat teszel bármi házi praktikát bevetsz! Ha mar annyira szulni akarsz akkor hasznosat a kellemessel.... a sex sefit...a sperma hatassal van a mehszajra...de csak ivatosan...nehigy megöld a babád!!!!
2017. nov. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
79%
Én túlhordtam a babám, a szülésznö szexet javasolt. Persze a hátam közepére se kívántam, szexeljen 40hetesen, akinek két anyja van, de hátha nektek bejön. Drasztikus dolgokkal ne próbálkozz.
2017. nov. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Egesz terhesseg ideje alatt szexeltunk,mostanaba is szoktunk de semmi valoszinu azert mert egesz ido alatt egyutt voltunk :/ mit kene kitalalnom ami altall az orvos valamivel kicsit elinditana a folyamatot?
2017. nov. 18. 17:28
 6/25 anonim ***** válasza:
93%

Nem igaz, hogy az o erdekeben nem birsz ki meg - talan csupan - par napot! Nem veletlen akkor reped meg az a burok minden terhessegnel, amikor! Mert a baba akkor van keszen!"

A praktikakat tulhordas eseten szoktam javasolni az orvosok es szulesznok a kismama egeszsegenek es terhessegenek ismereteben, miert akarsz kockaztatni?! Elhiszem hogy kenyelmetlen, kepzeld en 38 fokban voltam 9. honapba mindket terhesegemnel de eszembe nem jutott ilyen onzo dolog.

2017. nov. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
92%
Elég baj, hogy ilyen emberek szaporodnak, aki nem képes kivárni, mire a gyerek elég érett arra, hogy megszülessen, hanem képes a baba életét veszélyeztetni két hét miatt!
2017. nov. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Ne tulozzatok mar b@ssz@meg!!!! Nem azt irtam hogy barmi aron kiszedem..hanem hogy praktikak ilyenek erdekelnek meghallgatnam oket..ertelmezzetek mar..
2017. nov. 18. 17:38
 9/25 anonim ***** válasza:
87%
Na ebbol a valaszodbol kiderult mekkori proli vagy. Most hogy igy felhuztad magad hogy karomkodsz mint egy kocsis, az idegtol ha szerencsed van megszulsz.
2017. nov. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se próbálkozz semmivel...

Gondolom nem akarod,hogy a babádnak bármi baja legyen...

2017. nov. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!