Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik 40 éves koruk felett...

Akik 40 éves koruk felett szültek, elmondanátok az okát?

Figyelt kérdés

Első vagy akár többedik gyermeketeket miért akkor vállaltátok? Tervezett babavállalás volt? Vagy esetleg most tervezed és elmúltál 40?

Kérem, hogy olyanok ne válaszoljanak akikre a kérdés nem vonatkozik. Köszönöm.


2019. ápr. 8. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
13%
Miért kérdezed?
2019. ápr. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%
Én a harmadik babámat vállaltam be 40 évesen. Szép a családunk, egészségesek a gyerekek, imádjuk egymást és 38 voltam, amikor egy nagyobb kertesházat vettünk. Mindkettőnknek jó a munkája is, nincsenek anyagi gondjaink, így belevágtunk, mert nagyon szeretjük a gyerekeket, a férjem is nagy családott szeretett volna. Nem bántunk meg semmit, van három gyönyörű, okos gyerekünk, így kerek az életünk.
2019. ápr. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Azért, mert eleve nagy családot szerettünk volna, égy nagyobb szünet után terveztünk még egy picit. Ekkor voltam 40. De most 1 éves és rájöttünk, hogy nagyon sokat fog unatkozni, legalábbis játszótársa nem lesz, mert a legkisebb nagytesója most 9 éves... így ráálltunk nég egy kistesóra. Mi is nagy családi házban lakunk, mindkettőnknek (!!!) Van mhelye ( én 4 órában; MAJD), MINDKETTEN egészségesek vagyunk. És így döntöttünk.
2019. ápr. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%

Nem lehetett gyerekem az orvosok szerint, ezert is lett vege a hazassagomnak.

Majd talalkoztam a mistani parommal, akitol spontan terhes lettem 42 evesen.

Most masfel eves a fiunk.

2019. ápr. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
Elváltam és van két csodálatos gyermekem. De jött az életemben a mindent elsöprő nagy szerelem, amilyenről azt hittem, hogy csak a francia filmekben létezik. Egyrészt neki még nincs gyermeke, így minden vágyam, hogy apává tegyem, másrészt mert mindig is 3 gyermekről álmodoztam már kislánykoromban is, így nem volt kérdés a közös gyermek sem.
2019. júl. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!