Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik 40-hez közel vagy 40...

Akik 40-hez közel vagy 40 fölött szültek, kaptatok beszólásokat ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Főleg ha már többedik gyerekről volt szó. Például, hogy jól meggondoltad-e vagy hogy tervezzett volt-e.
2018. szept. 19. 13:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Ezt szerintem mindenki, mindenre megkapja. Én 20 évesen mentem férjhez, kb csak a férjem hitte el, hogy komolyan gondolom. 😂
2018. szept. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
98%
Nekem elso terhesseg volt, de en nem kaptam. (38voltam) Nem latszom annyinak, meg nem igazan alltam le errol senkivel csevegni. ;) sok idióta foglalkozzon a sajat szarjaival. Fogd fel igy
2018. szept. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Ó, ezeket engedd el a füled mellett. Húgom közölte, hogy ő nem akar olyan öregen szülni, mint én (29. szülinapom előtt 1 hónappal szültem...)


1 gyerekünk van, tudatosan ennyi is marad. Ezért is kaptuk már az ívet. Akinek 4 van, annak meg minek ennyi.


Nővérem 19 évesen szült ikreket, "minek ilyen korán".


SZóval ne vedd magadra, ilyenek az emberek. Lehetetlen mindenkinek megfelelni, ne is próbálkozz vele, mert beleőrülsz...

2018. szept. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Aki 30 alatt szül, az azért kapja ezeket, mert "túl fiatal", aki meg 30 fölött, az azért, mert "túl öreg", azaz nem érdemes foglalkozni az ilyen ostoba emberekkel.
2018. szept. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%

43 evésen szültem a negyediket.

Érdekes módon mindenki azt kérdezi, első baba-e. Biztosan azt hiszik, azért ilyen késői, mert sokáig vártunk rá.

Erre azt szoktam válaszolni, hogy nem az első, az utolsó 😊

2018. szept. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Ma már nem divat e-téren beszólni és rengetegen szülnek 40-hez közel vagy felett, szóval teljesen elfogadott és természetes a kései gyermekvállalás.


Legalábbis az én környezetemben egyáltalán nem probléma ez és csodálkozom, hogy van, ahol még igen, de mindenre meg kell érni és mindenki maga tudja, hogy akarja élni az életét, másnak semmi köze s joga beszólni rá és szégyellje magát, ha mégis megteszi. Senkinek semmi köze hozzá.


Ne más véleményével törődj, hanem a saját életeddel!

2018. szept. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, semmiféle beszólást nem kaptam.
2018. szept. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mindegyik hasznos és megnyugtató volt.


Leginkább, a "terveztétek?" kérdés zavar, annyira tolakodó. Itt a kérdések között találtam erre egy vicces választ, azt hogy "is-is", lehet, hogy ezt bevetem :))

2018. szept. 19. 14:08
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem kaptam. Egyszer próbált meg valaki kérdezi valami intimet, de annyira megrökönyödtem rajta, hogy azonnal visszavonult.


Ez a legszentebb magánélet, amiben idegeneknek helye nincs.


41, 42 és 44 évesen szültem. Kinek mi köze hozzá az apjukon kívül? :)

2018. szept. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nővéremtől megkérdezték (aki 19 évesen szült ikreket), hogy "lombikbébik"?

Szóval tényleg ne vedd magadra.

2018. szept. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!