Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetesen fogok menni 4D re...

17 hetesen fogok menni 4D re kiderülhet esetleg a kicsi neme?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 9. 13:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha mutatja magát akkor igen, ha nem mutatja akkor nem.
2019. ápr. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Persze, simán. A lányomat 16 hetesen mondták meg, a fiamat már 12+6 hetesen a kombinált teszten. 4D se feltétlen kell hozzá, nekünk mindkét alkalommal már a sima 2D-s kép alapján mondták a nemüket.
2019. ápr. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Bízom benne hogy mutatni fogja magát, kórházba a 2D-s vizsgálton aki nézte a babát, nem foglalkozott azzal hogy milyen nemű lehet megse nézte konkrétan, azért akarunk magánra elmenni hátha ☺️
2019. ápr. 9. 14:40
 4/9 anonim válasza:
0%

Hasba rúgatod magad egy útszéli közmunkással, ha kiderül, hogy nem az a nemű, mint amit vársz ? Egyáltalán minek várni, hogy egyik vagy másik legyen? Lesz, ami lesz... Jogilag, törvényesen úgysem tehetsz semmit... elvetetni már nem lehet, muszáj vagy megszülni és felmevelni, bármi is lesz.


Úhy látszik túl sok a pénzed, ha ilyen - és csak ezért - miatt pénzt és időt pazarolsz...

2019. ápr. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Mit is várhatnék 2019ben .. :) De ezen már csak mosolyogni tudok.

A jóindulat csak árad belőled

2019. ápr. 14. 05:38
 6/9 anonim válasza:
Nekem 13 hetesen mondták 4D-n aztán 15 hetesen megerősítették 2D-ben is. Szerintem 4D-n már látszani fog. Egyébként nyílvan az a legfontosabb,hogy egészséges legyen,de engem is érdekelt a nemük,mert én pl és szerintem többi anyuka is várja a 12.hetet h biztosan megmarad és lehessen dolgokat venni a picinek csak nem tudni milyen szìnűt :) meg neveket is lehet keresgélni..stb.
2019. ápr. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Természetesen nekünk is s legelső hogy egészséges baba legyen, de mégis olyan jó lenne tudni már hogy ki lakik a pocakban, a nevén szólítani majd, elkezdeni nézni dolgokat. Lehet valakinek totál mindegy a neme, de már annyira érdekel és tényleg amit írtál hogy milyen dolgokat nézzünk a kicsinek, mi legyen a neve, remélem mutatja majd magát fél óra alatt! :)


Neked azóta megvan a kicsi?☺️

2019. ápr. 14. 09:50
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is mindkettőnél nagyon vártam, hogy megtudjam, egyszerűen kíváncsi voltam, a nevükön akartam szólítani őket, és hát igen, jobb úgy vásárolni, hogy tudod, kinek, milyen színt stb. Nem mindenki akar mindenből semlegest. Amúgy lányom is van, meg fiam is, mindkettőnek örültünk, ettől még korán akartuk tudni.
2019. ápr. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze ha megmutatja magat akkor igen. Egyebkent 20-21.heten erdemes menni babamozira,addigra mar eleg jol ki van fejlodve az arcforma es ha tenyleg megmutatja magat akkor kb.olyan is lesz a kicsid. Egyebirant gratulalok.
2019. máj. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!