Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek volt összefüggés az...

Nektek volt összefüggés az FHR adata és a baba neme között?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Neten olvastam hogy ha 140 alatt van fiú ha felette lány. Nálatok hogy volt?

Nekem 138 az FHR érték de még nem tudjuk a nemét 😊


Van ebben valami igazság?


Tudom nem ettől függ és mind a kettő lehetőségnek örülni fogunk csak kíváncsi vagyok kinél hogy volt 😉


(Nem kell az okoskodás, ha csak rosszindulatú hozzászólásod van tarts még)


2019. ápr. 9. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is erre alapoztam a 12 hetes Uh-n az orvosom ki is röhögött. Nekem 142 volt de fiú lesz ugy hogy nálam ez nem jött be. :)
2019. ápr. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

És az nem baj, hogy az FHR pillanatról-pillanatra változik, attól függően, hogy mennyire aktív a magzat?

De biztos akkor váltogatja a nemét.

2019. ápr. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kedves 2.

Látom nem olvastad a zarojeles részt... Tudom hogy változik és hogy nem 100% az osszefugges,pusztán kíváncsi vagyok hiszen ez az oldal arra van hogy bármit meg lehet kérdezni...

2019. ápr. 9. 19:53
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
De ha tudod, hogy változik, akkor az egész kérdés értelmetlen. Hiszen ahányszor mérik, annyiszor lesz más érték. Akkor mégis melyiket kell figyelembe venni szerinted?
2019. ápr. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Remélem csak kotozkodni jársz ide. Nem is értem ha úgy gondolod hogy értelmetlen akkor mégis minek válaszolsz... Hagyjuk is.


Akinek van kedve válaszoljon :-). Csak kíváncsi vagyok :-)

2019. ápr. 9. 20:06
 6/7 anonim ***** válasza:

153 az Fhr nálam, és a genetikus dokim 12 hetesen azt mondta hogy 85% hogy lány , persze nem ezért ;)

1 hét múlva megyek a nődokimhoz, akkor leszek 17+4 hetes, remelem már tud tutit mondani, majd megírom ! :)

2019. ápr. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én arra lennék kiváncsi, hogy ezt melyik héthez alapozzák, mert én is tudom, hogy kínai naptár és stb :) csak kis játékszerűen megnézném, de ugye kezdetben 160 körül volt mára már 140 körüli, és azt hiszem 120-ig le is megy a 9.hónapra. Hmmm
2020. júl. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!