Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan aki sokat hordott...

Van olyan aki sokat hordott magassarkút terhesen?

Figyelt kérdés
tudom nem ez a legfontosabb a terhesség alatt, de rengeteg csinos nyári magassarkúm van, és szeretném őket hordani, persze nem egész nap. Van olyan aki sokat hordott, bírta a lába? az emberek nem néztek megvetően? :D
2019. ápr. 12. 13:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Előtte is sokat jártam magassarkúban, terhesen is.

A 33.héten viszont nagyon brutálisan elkezdtem vizesedni, így onnantól már csak sima papucsot bírtam felvenni- még jó hogy nyár volt.

2019. ápr. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is sajnos egy ido utan nagyon megduzzadt a labam. Kb 30.hettol el kellett búcsúzom a cipoimtol. Az hagyjan higy akkor ede azota is, mert egy szammal nagyobb azota is a labam..
2019. ápr. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kb. a felétől nem jöttek a lábamra, pedig mindig azt hordtam előtte. Plusz nem is túl biztonságos nagy hassal pl. a belvárosban ahol lökdösődés megy mondjuk a buszon ..
2019. ápr. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat, mondjuk a vizesedéssel meg lábdagadással lehet nekem is meg fog gyűlni a bajom mert kicsit sokat híztam
2019. ápr. 12. 13:45
 5/8 anonim ***** válasza:

Olyan 28 hetesen meg hordtam


Naponta abban dolgoztam


Aztán ici-picit dagadni kezdett a lábam

Továbbra is kényelmes volt a cipő, de féltem ...egy esetleges lábbicsaklás dagadt izülettel végzetes lehet a szalagra..

2019. ápr. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
és milyeneket? platform, tűsarku? 12-13 cm?
2019. ápr. 12. 15:49
 7/8 anonim ***** válasza:
86%
Én 8 centis tűsarkúban mentem szülni! 😉 nem volt semmi bajom vele. A védőnő szólt kb a 20. Héten h " nem kéne" mert megbillenek, elesek, baj lesz. Utána hozzá laposban mentem, de egyébként magassarkúban jártam 😊
2019. ápr. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Platform 12 cm


(Én vagyok aki a 28. Héten tette le)

2019. ápr. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!