Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aggódnom kéne, erősödnie kellene?

Aggódnom kéne, erősödnie kellene?

Figyelt kérdés

Szerdán kellett volna megjönnie,de már mensi elött 2 nappal halvány pozit teszteltem.

Szerdán a mensi napján volt határozottan erősebb a tesztem de ma meg tegnap halványabb. Ez probléma?

Olcsó one step tesztek,de gondolom a hcg miatt tök mindegy milyen márka. Ma vagyok a 15.dpo-n. Elég ha később erősödik a csik?

Nem vérzek,nem barnázok, nagyon enyhe mensis görcsölés időnként de az szerintem normális. Nem érzem hogy baj lenne de a teszt idegesít. :(

Köszönöm


2019. ápr. 12. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:
One step nekem is halvany volt mig a facelle eros:)
2019. ápr. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Na én épp ezért nem teszteltem többször! 1 nap késés után lett egy halvány pozim ,aztán vártam,hogy dokiérett legyen.

28hkm

2019. ápr. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én azért tesztelek minden nap mert múlt hónapban volt egy pozi tesztem halvány és mégis megjött. Most féltem hogy ugyan ez lesz,igy tesztelek de így se jobb. :)

Május első hetében tervezem az orvost. Addig nem látom értelmét mert úgy se látna semmit normálisan.

2019. ápr. 12. 13:49
 4/8 anonim ***** válasza:

"Most féltem hogy ugyan ez lesz,igy tesztelek de így se jobb. :)"


Miért, ha tesztelsz minden nap, akkor nem jön meg???


Bocsi, de nem tudod befolyásolni a teszteléssel. Ha megjön, akkor megjön. Ha nem megy el a pici, akkor 1 teszttel sem megy el.

És olyan is van, hogy megindul a vetélés, és pozitív a teszt, mert a HCG lassan ürül.

Szóval emiatt totál felesleges tesztelni.

A vizeleted meg nem ugyanolyan koncentrációjú. Lehet néha kicsit "hígabb", máskor meg több HCG van benne.

2019. ápr. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja, és én pozitív teszt után 3 nappal mentem orvoshoz. Egy bunkó SZTK-s doki volt, de a terhességet megerősítette, és 8 mm-es petezsákot látott. Jó helyen beágyazódva. Nekem ez több volt a semminél...
2019. ápr. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
4es igazad van de nyugtatóbb lenne ha már két etös csíkon lenne. Remélem nincs gond. Nem vagyok paragép de az eleje csak félősebb. :)
2019. ápr. 12. 13:58
 7/8 A kérdező kommentje:
*erős csíkom
2019. ápr. 12. 13:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, a one step vacak :)
2019. ápr. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!