Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem nő a hasam ez normális?...

Nem nő a hasam ez normális? Aggódnom kéne?

Figyelt kérdés

17 hetes terhes vagyok.Mostanában mintha feszítene két oldalt a hasam,de semmit sem nő.Másokat megkérdeztem azt mondták mivel az első babát várom normális,hogy semmi nem látszik.De az interneten látom,hogy valakinek már nagy pocakja van és nekem meg semmi.47 kiló vagyok mióta terhes vagyok mindent megeszek ami egészséges és tele van vitaminnal de nem hízok semmit lehet ez miatt sem látszik mert nem hízok ? Mikor fog elkezdeni nőni?

Válaszokakat előre is köszi!



2019. febr. 6. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én sokat sportoltam világ életemben, ezért kb most kezdett el 24 hetesen látszódni,hogy talán baba lesz.:) A férjemmel mi már a 20. Héttől láttuk, mert mindketten ismertük a testemet előtte,de egy laikus semmit nem vett èszre,kb akkor volt “átlag” a hasam.

Mindenkinek más ütemben nő,de amig rendben vannak a baba méretei,semmi baj.Nem kell siettetni,fog az nőni,max nem hatalmasra:) inkább örülj neki,hogy nem okoz majd problémát (kirepedezett bőr,kényelmetlen alvás).

2019. febr. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Huhaa hát én messze állok még egy picit a 24.héttől 😕de remélem nekem is elkezd látszódni nemsokára :) de egyébként is minden reggel úgy állok be a tükörbe,hogy a férjemet is oda állítom és mondom neki,hogy én már látom,hogy nőtt egy picit de mind ketten tudjuk hogy semmit nem nőtt.Remélem elkezd nőni a picike nemsokára!Hála Istennek a méreteivel minden rendben van mint gy normális babának azzal nincs gond! Köszönök a válaszod boldog babavárást!
2019. febr. 6. 22:27
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Nem vagyok kover alkat en sem, de a nagyobb 24hettol latszott a kicsi a 30hettol.
2019. febr. 7. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A netes képekre ne adj! Ott mindenki úgy bepuffasztja direkt a hasát, hogy 7 hetesen úgy néz ki, mint aki szülni megy. De ezt baba nélkül is meg lehet csinálni szándékosan. Nem mérvadó. És amúgy sem "kell" látszani semminek. Csak az számít, hogy a baba mekkora. Akkor sincs semmi, ha 30 hetesen sem feltűnő a hasad.
2019. febr. 7. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az elso terhessegnel nekem is alig latszott meg a pocakom a 17. heten, teljesen normalis!!!! Boven. 20. het utan kezdett nőni. :)
2019. febr. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

En szombaton toltom be a 18.hetet, ikreket varok es a kutya meg nem mondana, higy terhes vagyok:) en is lattam a neten, hogy sokaknak 1 babaval ilyenkor mar rendesen lathato terhes pocakja van, nekem megcsak most kezd beindulni, de kb csak meztelenul latszik ha nagyon nezem magam a tukorben😂 kerdeztem a dokimat hogy ez normalis e, azt mondta elso babanal teljesen oke, raadasul elso terhesseg nekem is. Plussz nem tudom te ezzel hogy allsg, de en sokat sportoltam egesz eletemben es szep izmos a hasam, mondta a doki hogy ez is sokat szamit, az izmos hasfal lassanabban tagul vagymi.

Szoval sztem ne aggodj:) boldog babavarast

2019. febr. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Örülj neki inkább. Én 18 hetes vagyok,de már óriási a pocakom pedig 50 kilós voltam és most is csak másfelet híztam eddig.

Neked majd hirtelen nő meg lehet :)

2019. febr. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
58%
az első babámnál a hasam olyan 4-5 hónapos terhesen látszódott először. addig szinte semmi. 2,9 kilós baba lett a végére
2019. febr. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok megnyugtató válaszaitokat :) akkor nem kell aggódnom hogy még ilyen picike a pocak
2019. febr. 7. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!