Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17+4 hetes ultrahang babaneme?

17+4 hetes ultrahang babaneme?

Figyelt kérdés

Sziasztok, kicsit lehet bután tettem fel a kérdést, de kifejteném:


Szóval tegnap voltunk terhesgondozáson akkor voltam 17+4 hetes, a kicsi nagyon izgága volt (tünemény :), a lényeg az, a lába között nem láttunk semmit, bár tényleg mozgolódott de volt egy két pillanat amikor pont úgy fordult, hogy széttárt lábakkal felénk, de ez csak 1-2 mp volt, és a dokim szerint lány mert , hogy ugye nem láttuk a lába között a zacsit és akukacot és hogy ő szerinte azért ilyenkor már dudorodna .


A kérdésem az volna, hogy ennyi idősen azért már látszódna akár csak a zacsi, nem ? (első baba így nagyon nincs tapasztalatom, kénytelen vagyok a dokira hagyatkozni 100%-ig)

sajnos képet olyat kaptam ahol eléggé összekuporodott tehát esélytelen abból megállapítani.


Nagyon szerettük volna már tudni, bár a doki eléggé lányosnak mondta a fent említett okok miatt.


Szóval ha nem láttunk ott semmit akkor valószínűleg kislány , nem?


Köszönöm ha válaszolsz !



2019. ápr. 17. 11:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Mi most hétfön voltunk uh-n pont 17+4-en. Határozottan látszott, hogy fiú. Mondjuk mi tudtuk is már vértesztböl 15 hetesen is, hogy fiú, söt kerek 11 hetesen is mondta már magától a doki, hogy szinte biztos benne, hogy fiú.

Kislányomnál 11 hét pár naposan kislányra tippelte a doki, 14 hetesen meg már szinte biztosra mondta.

Szóval az én tapasztalataimat alapul véve én lányt mondanék neked. Egyébként olyan érdekes, hogy sokszor olvasom itt, hogy milyen késöig nem derül ki a neme, de nekem meg sok ismerösömnek már 11-13 hetesen mindig szinte tutira mondták és egyröl se tudok, ahol végül ne az lett volna.

2019. ápr. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó ! Neked is köszönöm a válaszod ! Nézegettem a neten ultrahang fotókat , hat szerintem is inkább lányos az én fotom ... de persze kiderül előbb utóbb , legkésőbb akkor amikor kibújik 🤣🤣
2019. ápr. 17. 17:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!