Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már így valaki? Először...

Volt már így valaki? Először kislányt mondott a 19 hetes uh-on, majd kértem nézze meg újra, mert a koldokzsinor mindig a lába között van.

Figyelt kérdés
Először magabiztosan kijelentette hogy kislány, Aztán 100 %rá hogy kisfiú. Kaptunk képet a kukijarol, de a keze is benne van a kepben.

2019. ápr. 11. 15:01
 1/2 anonim ***** válasza:
17%

Te most kislányban remémykedsz? Ugye tudod, hogy a fiu csak abban különbözik a lánytól, hogy jukija vam és nem nunija. Ugyanúgy kell szoptatni és pelenkázni. Egyedül a törlés más.

De amugy jartam igy. 14. Hét talan fiu. 19 hét tuti fiu. 20 het kislany, 24 het fiu, 30 het kislany. 32. Het fiu. Aztan megelegeltem, mert mindig a kezeloorvos lanyozta le. Legvegen mar o is latta, hogy fiu. De mindig el kellett mondanom neki, hogy nem kislany, hanem fiu.

2019. ápr. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
13%
Nem, még soha senki nem volt így. Másoknak már rögtön a fogantatás napján megmondják 100%-ra, hogy fiú vagy lány és az úgy is lesz.
2019. ápr. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!