Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Együtt lehetek a párommal ha...

Együtt lehetek a párommal ha az van a papíronon, hogy a méhlepény a hátsó falon eléri a méhszájat? Később feljebb fog csúszni?

Figyelt kérdés

A dokim a 12. hétig mondta, hogy inkább ne legyünk együtt. Az 5. héten volt barnázásom kaptam rá utrot 3x1-et kellett használnom. Már elkezdtem csökkenteni. Még 3 napig kell 1x1-et használnom. Elvileg már együtt lehetnénk de tegnap voltunk genetikai ultrahangon és az van a papíromon, hogy a méhlepény a hátsó falon eléri a méhszájat. Ugye nem a dokimnál voltam így nem tudtam megkérdezni. A szonográfus meg ezt nem is tette szóvá, csak a papíromon olvastam mikor eljöttem. Két hét múlva megyek a dokimhoz. Szerintetek megvárjam vagy ma együtt lehetünk óvatosan? Már 2 hónapja nem voltunk együtt és hiányzik nagyon. Persze nem ez a legfontosabb de nyílván fontos a testiség mert szeretjük egymást.

12+5 hkm



2019. ápr. 19. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne
2019. ápr. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ne legyetek együtt, nem kéne kockáztatni ilyen körülmények mellett.
2019. ápr. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs,hogy óvatosan legyetek együtt. Amikor azt mondják nem kéne nemi életet élni ilyenkor nem arra gondolnak,hogy vigyázzatok,hanem magára az örömszerzésre,az orgazmusra,az ingerekre.Mert azok váltanak ki összehúzódást nem az ha a párod pénisze benned van.
2019. ápr. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne.


Nekem ennél késôbbi szakaszban közel volt a méhszájhoz, nem lógott rá, de tilos volt a szex, sport és nehezet emelni is. Azt kockáztatnátok, hogy leválik a lepény, az meg gondolom tudod, mit jelent...

Biztos kibírjátok még egy kicsit.

2019. ápr. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazából már a kérdés kiírásakor eldöntöttem, hogy megvárjuk mit mond a doki mert a baba a legfontosabb de köszönöm mindenkinek a választ! :)
2019. ápr. 20. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!