Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 17+2 napos terhes vagyok...

Ha 17+2 napos terhes vagyok akkor a neten már azt kell néznem hogy mi alakul ki 18. héten igaz?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 20. 21:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem igaz. Most még a 17.hetet kell nézned, majd csak 5 nap mulva nezheted a 18.hetet.

Doki mondta, o csak nem hulye hozza, ha majd 30 eve a palyan van.

2019. ápr. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ha most 20 éves és egy hetes vagy akkor nem 21 éves vagy. Így egyszerűbb ezt megérteni.

Szóval a 17 hetes dolgok vonatkoznak rád.

De egyébként igaza van annak a válaszolónak aki azt írta, hogy lényegtelen, mert a babák már ebben a korban is eltérően fejlődnek. Én ma töltöm a 30. hetet, de az ilyen hétről-hétre fejlődés leírásokban mindig előre szoktam olvasni még 2-3 hetet, hogy tudjam mire számítsak.

2019. ápr. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
17+1től a 18. hetet töltöd de 17 hetes vagy. Ez tök logikus, ha húsz éves vagy akkor is a 21. Életévedet töltöd éppen. Nem értem néhányan miért keverik a két dolgot a kérdező teljesen normálisan megfogalmazta hogy őt nem az érdekli hogy hány hetes, hanem hogy hányadik hétben van és az bizony a 18.
2019. ápr. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!