Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok, az apuka...

Terhes vagyok, az apuka normális, de részemről nem alakul pozitív irányba. Elvagyok keseredve, mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Csak pár hónapja ismerem, mondhatni ő beszélte rám h tartsam meg, hiába mondtam, h részemről a kapcsolat nem biztos. Szerinte ez csak jó lehet, de biztos úgy gondolta h ketten. Azt hittem örülni fogok neki, de csak most fogom fel, h mit vállaltam!És egyedül már nem happy ez az egész.Félek egyedül az utcán, és egyáltalán.Ráadásul bűntudatom van h megfosztom tőle, mert mondtam neki, h inkább egyedül akarok lenni.Vele meg minél tovább nem beszélünk annál távolibb, néha már mint egy idegen, ami megrémiszt!Pedig utéok egyedül,de nem akarom álltatni! Viszont csak ő az apja. Most érzem, amit eddig is tudtam, hogy egy gyerek családban kell felnőjön,de nekem nem ő az igazi, hiába rendes.Sehogy nem alszom.Félek hogy rámegyek idegileg és még csak négy hónapos vagyok.
2010. jan. 15. 21:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
51%
Ha az apát pár hónapja ismered,és 4 hónapos vagy,akkor mikor estél teherbe?Egy ismeretlen férfivel feküdtél le védekezés nélkül?Ha egyedül akarod felnevelni a gyereket,akkor van miből eltartanod? Legalább mort próbálj meg felelősen gondolkodni, a gyerek érdekében.
2010. jan. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Tudom,közhelynek hangzik,de most fő a nyugalom.Csak ártasz a babának,ha stresszeled magad.A párodat ez hogy érinti?
2010. jan. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%
Na basszus! Akkor most már nincs mit tenni a baba meg fog születni. Figyelj! gondolkodj okosan. Engedd meg neki hogy törődjön veled, mert bizony terhesen nehéz egyedül. Aztán látod hogy viszonyul hozzád, ha jó lesz, kitartó, akkor van remény. Én sem voltam szerelmes sokáig a jelenlegi férjembe, de annyira jó volt hozzám, és olyan szeretetreméltó, hogy nagyon-de nagyon beleszerettem. Hátha ti nálatok is jóra fordul minden.
2010. jan. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
68%
előbb kellett volna gondolkodni és nem az első szembejövő pasinak szülni. nem tudom hány éves vagy de elég éretlen. de gondolom nem a kioktatásra vagy kíváncsi.most már a baba az első. egyedül is fel tudod nevelni a gyereket(bár nagyon nehéz) de talán még mindig jobb mint színjátékban együtt élni valakivel aki idegen a számodra.
2010. jan. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ne is mond, tudom, felelőtlen voltam,bár már 31 éves vagyok. Ő teljesen belém szeretett, velem akarja felnevelni,jaj, utálom magam:((
2010. jan. 15. 21:20
 6/17 A kérdező kommentje:
Igen, hazugságban képtelen lennék, viszont lehet egyedül is, amilyen "gyerek" vagyok még...
2010. jan. 15. 21:22
 7/17 A kérdező kommentje:
Egy hónapja mást sem csinálok, mint hagyom hogy törődjön velem, viszont érzem, hogy nem az igazi és valami erős mellkasi szorítás lesz urrá rajtam, ha erőltetni akarom, ezt nem is értem miért van!
2010. jan. 15. 21:24
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy könnyű helyzetben az biztos.

Én nem kérdezem, hogy mikor estél teherbe,mert az bagoly mondja verébnek lenne:) hiszen én is csak pár /5/ hónapja ismertem amikor babás maradtam.Nálunk jobb a helyzet mert még mindig együtt vagyunk....sőt,most reménykedünk,hogy összejött a kis tesó....De az első gyerekemnél az "apuka" jött rá,hogy neki nem kell, én maradtam egyedül, nem küzdöttem egy olyan kapcsolatért amiben nem éreztem volna jól magam,mert tudom hogy neki nem kell....igaz ő úgy lelépett mint a húzat.Ha nem szereted próbáljatok jó viszonyban maradni, attól,hogy nem vele élsz,még lehet normális apja a gyereknek.

2010. jan. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
mardos a bűntudat, ez még rosszabb mintha ő lépne le, mert az én fejemhez fogja vágni a gyerekem, hogy miért:(((
2010. jan. 15. 21:44
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor üljetek le és ezt beszéljétek meg,mond el neki,hogy nem érzel iránta mást mint,hogy ö a gyereked apja. Beszéljétek meg,hogy legyen melletted HA akar,de csak úgy mint apa és nem mint szerető. Hidd el könnyebb lesz és kitudja ,hogy mit hoz a jövő! A gyerek felnő úgy is ha csak veled van,vannak így páran! Amúgy meg nem kell apa nélkül felnőnie ,mert gondolom megfogod engedni az apának,hogy foglalkozzon vele! Meg te is megtalálhatod az "igazit"!
2010. jan. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!