Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a 7. héten terhes tüneteim...

Ha a 7. héten terhes tüneteim vannak, akkor biztosan kitárt ez legalább a 12. hétig?

Figyelt kérdés
Ha már most hányok reggel, émelygek, sav stb akkor ennek törvény szerűen ki kell tartania ha rendesen fejlődik a magzat? Vagy erre nem lehet alapozni és lehet, hogy egy hétig rosszul voltam most meg egy hétig nem, de mégis minden rendben!
2019. ápr. 22. 09:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia, nekem varázsütésre elmúlt minden tünetem a 9. héten. A baba rendben volt. Mindenki ijesztgetett hogy ha hirtelen elmúlnak a tünetek akkor az bajt jelez, de valójában csak annyi hogy beáll a hormon egyensúly, és már jobban vagy. Nem törvényszerű hogy mindenkinek 12. Hétig tart. Baratnőmnek 20.het környéken múlt el, unokanővéremnek egy egyszeri hányás és rosszullét után nem is jelentkezett több tünet. Szóval ez mindenkinek egyéni.


De ha nagyon aggódnál nézesd meg a babát kedden amint lesz doki, mert ha idegeskedsz emiatt az rosszat tesz a magzatnak.

2019. ápr. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A 7. heten kezdodott nalam is, es a 11. hetnel tartok most, a az emelyges 7. het ota, a hanyas a 10. het ota... Elso gyerekkel kb. 6-14. het kozott emelyegtem, a 11-14. het kozott eleg erosen, akkor viszont nem hanytam savat, mint most reggelente.
2019. ápr. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!