Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van -e benne logika hogy a...

Van -e benne logika hogy a terhesség legelején kifulladok amikor beszélek?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 23. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Van.
2019. ápr. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De mi a magyaràzata?
2019. ápr. 23. 17:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Mennyire vagy az elején ?


Mert én 19.hetet taposom és ilyen jellegű tunetem mostanában kezd lenni akkor pl ha séta közben mondjuk telefonálok , szóval ilyen 6-7 hetes terhessegnel szerintem ez azért meg nincs jelen !

Nekem most kezd kerekedni a hasam is tehát kezd ott bent elég szűkös lenni a hely mindennek szóval szerintem ha nagyon az elején vagy meg azért sok logikát nem látok benne ... persze minden terhesség más ... tehát lehet lesz itt olyan aki hasonló tüneteket élt meg az elején de az én tapasztalatom nem ez!

2019. ápr. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én az első 9 hétben úgy felfújódtam mint egy lufi. Így nkem is volt légszomjam
2019. ápr. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon az elején vagyok ,ezért is tartom furcsának , de nem tudom mivel magyarázzam (5hét)
2019. ápr. 24. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!