Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetesen már látsik a...

10 hetesen már látsik a hasam, nektek is látszott ilyenkor?

Figyelt kérdés

Reggel még csak alul gömbölyü picit de késöbb már eléggé látszik,mintha minden nap fel lennék puffadva.Más 10 hetes is van igy?Amugy örülök hogy látszik már:)

Tudom hogy még nem a Baba látszik..

Köszönöm!


2010. júl. 5. 18:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nekem csak estére puffadt fel, az látszott. De azt is csak én láttam többnyire, másnak fel sem tűnt. Az igazi kismama pocak kb. 16 hetesen gömbölyödött ki. Pedig vékony voltam/vagyok.
2010. júl. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szerintem az is közrejátszik, hogy ilyen hamar látszik , h régóta vártatok rá és gondolom, büszkén mutatod a pocidat (tudat alatt):-))))) Boldog babavárást!
2010. júl. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek!

Az utolsonak igaza van nagyon:)))

2010. júl. 6. 09:55
 14/17 anonim ***** válasza:

Szia! Én 9 hetes vagyok és éppen ma van rajtam az első kismama szoknyám. Igen, nekem már rendesen van pocim, a régi gönceimbe bele sem férek, vagy ha igen, nagyon szorít, úgyhogy nem kínozom magam. Én egyelőre rejtegetni szeretném a hasam mindenki előtt mert bejelenteni csak a 12. hét után szeretném. Elég nehéz így, hogy már gömbölyű a hasam:)

Persze az is igaz, hogy terhesség előtt eléggé szűk, kivágott és tapadós ruhákba jártam, hát azok már rám se jönnek:)

Úgyhogy ez teljesen változó. Bár igaz, hogy én nálam szükség van sárgatesthormon pótlásra, ezért is nagyobb a hasam az átlagosnál (egyébként 172 cm vagyok és 63 kg-val estem teherbe, normál testalkatú vagyok, a derekam viszont nagyon vékony volt terhesség előtt)

2010. júl. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Szia!

köszönöm a választ és gratulálok:)

Megkérdezhetem hogy miért szeded a gyogyszert?És milyet?

Én Duphastont szedek.

2010. júl. 6. 10:17
 16/17 anonim ***** válasza:
Szia! Utrogestant szedek és azért kell mert lombikos vagyok. Amúgy én is gratulálok:)
2010. júl. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Tóth Bernadett2 ***** válasza:

Szia!


Pont ma akartam feltenni ugyanezt a kérdést. :)

10+4 hetes vagyok, és kb 1 hete nagyon látszik a hasam. Szűkebb felsőben mindenki megmondja h babát várok. Már vettem "kötős" nadrágot. Behúzni már nem is tudom a hasam :) (nem is akarom, imádom h már most is látszik). Érdekes mert 166 cm vagyok és 68 kg, teltkarcsú alkat.

Tudom, ez nem a baba még, de akkor sem gondoltam volna h ilyen hamar látszik a pocak. :)

Boldog babavárást!

2010. júl. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!