Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A párotok hogy áll a terhesség...

A párotok hogy áll a terhességhez, pocakotokhoz?

Figyelt kérdés
Az én párom nem az a has simogatós fajta.Hiába kérem nézze ahogy mozog vagy fogja.Egyszer egyszer megteszi aztán kb ráun minek fogja megint ugyan olyan mint az előbb volt.Nekem jól esne ha „foglalkozna ” a pocimmal beszélne vele stb de semmi ilyesmi.Nálatok hogy van ez kismamák?33 hetes vagyok amúgy.Lehet én akarok sokat.Azt mondja majd ha kint lesz foglalkozik ő vele eleget majd.
2019. ápr. 24. 00:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Az én férjem szerette simogatni a hasamat, beszélt is hozzájuk már a várandósságaim idején is. De ez nem jeletn semmit, attól még lehet jó apa, hogy a pocakodat nem szeretgeti. 😊
2019. ápr. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Ugyanígy mint nálad. Sokszor nagyon rosszul tud esni. Nem emlékszem h az elsőnel hogy volt, akkor sem puszilgatja a hasam meg ilyesmi. Meg csak 18hetes vagyok, szóval lehet később jön meg az ihlet... Apakent viszont tokeletes! Szóval nincs összefüggés. Szerintem az lehet h "nem látják" konkrétan a babát és furi a helyzet. Erre tudok gondolni.
2019. ápr. 24. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%
Simogatni nem simogatta, de sokat beszélgetet a fiaival és sok puszit adott a fiuknak a pocakon keresztül. Ha épp éreztem mozgást szívesen rátette a kezet
2019. ápr. 24. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%

Ugysnígy, mint nálad...


De nem is vártam mást



A gyerekkel viszont rengeteget foglalkozik

Nagyon jó apa

2019. ápr. 24. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%
Az én párom sem az a pocaksimogatós fajta. Ahogy előttem írta vki,lehet,h azért van,mert a pocakban még nem látjak a babát. Emlékszem,nekem akkor kezdte simogatni,amikor már kívülről is jól látható volt a mozgás (pl.mikor kinyomta a kis lábát). Amióta megszületett,rengeteget foglalkozik vele.
2019. ápr. 24. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%
Nekem még nem nő a pocakom, még csak 9 hetes vagyok, de már most simogatja, meg puszilgatja a hasam :)) Nagyon cukik tudnak lenni ilyenkor az alapból marcona férfiak :D
2019. ápr. 24. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%

Az en ferjem jobban odavolt a pocakomert, mint jomagam, de baratnom akkor varta az elso babat, amikor en a masodikat es panaszkodott, hogy a ferje a legnagyobb magzatmozgaskor sem hajlando odarakni a kezet es kicsit ugy erezte, mintha a terhesseggel sem tudna mit kezdeni a ferje, mintha tudomast sem venne rola. Pedig akartak a babat mindketten es orultek is neki. Attol felt a baratnom, hogy szules utan is ez lesz.

De nem igy lett. Igaz, szuleskor is csak felig volt jelen az apuka, mert nem birt vegig bent lenni (csaszar volt), de a babaval/gyerekekkel mar foglalkozott rendesen es jo apa nagyon.

Szerintem csak siman vannak ferfiak, akiknek a terhesseg es a pocakban levo baba inkabb olyan “misztikum”, nem tudnak vele mit kezdeni. De ez nem jelenti azt, hogy a gyerekkel sem tudnak majd.

2019. ápr. 24. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
97%
Az én párom a terhesség legelejétől simogatja néha a hasam át most hogy már rugdos is de ő még nem érzi rendesen bedurcizik hogy ő még nem érezhető :D tegnap derült kis hogy kisfiú akkor is simogatott egyet a pocakomon de szerintem akkor fog beindulni ez nála ha már érzékelhető is. De még neki is elég fura ez a dolog ahogy én látom rajta.
2019. ápr. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%
Nálunk mindkét gyereknél odavolt a pocakért, simogatta, beszélt hozzájuk, odatette a fejét, mikor mocorogtak. Ő apaként is ilyen, nagyon nagy örömmel babázik, nincs olyan, hogy nem tud egy pici babával mit kezdeni. De nem hiszem h feltétlenül lenne összefüggés.
2019. ápr. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
77%

Sosem kértem, hogy simogassa, főleg, ha még nem is érezhet belőle semmit. A nagynál ő jött, és krémezte, a másodiknál az előzmények fenyében csak bőven félidő után simogatta meg, és élvezte, hogy a magzat reagál az erintésére.

Nem vagyunk ilyen simizzuk a pocikát fajta, én sem simogattam, inkább csak odatettem a lezem, ahol éreztem mozogni.

Szeremcsére tökéletes apa, nem a pocisimi mennyisegén múlik.

Fogadd el amit mond, hogy majd foglalkozik vele, ha kinn van. A férfiaknak ez az egész pocakban a trónörökös dolog nem olyan misztikum, mint a legtöbb nőnek, ne várd el, hogy minden felszólításra fogdossa a hasadat.

2019. ápr. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!