Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Arra lennek kivancsi van e...

Arra lennek kivancsi van e itt koztunk olyan aki 10 hetes . Mik az eddigi tapasztalatai?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 24. 09:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
11. het, milyen tapasztalatokra vagy kivancsi?
2019. ápr. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Most épp nem vagyok várandós (bár ki tudja... 😄), de túl vagyok 2 terhességen. Mire vagy kíváncsi?
2019. ápr. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én szombaton töltöm a 10 hetet. A hányinger enyhült egy hete kb., de azért folyamatosan jelen van. Amikor nem ez, akkor a gyomorsav bánt, a légzésem is nehéz miatta.

Egyébként az energiám kezd visszajönni, bár nehezen alszom. Amint felébredek, hányingerem lesz, aztán eszek egy falatot, és utána ég a gyomrom.

A hasmenés váltakozik a szorulással.

De egyébként minden oké :D örülünk a bébinek, holnap megyek először nőgyógyászhoz, remélem minden rendben van odabenn. :)


Te hogy vagy?

2019. ápr. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igazábol arra lennek kivancsi meddig tart ez a rettenetesen nagy alvas igeny folyton aludnek , hanyingerem nem igazan volt picit szedultem de ennyi , nagyon hisztis voltam sajnaltam is a parom. Most egy hete picit mintha jobban vissza tertem volna a valosagba jobban esik az eves is hisztik nagyjabol elmultak .
2019. ápr. 24. 12:42
 5/12 A kérdező kommentje:
Kedves 3 as boldog baba varadt biztosan minden rendben lesz nem voltal meg eggxaltalan orvosnal ?
2019. ápr. 24. 12:44
 6/12 anonim ***** válasza:
En 12+1hetes vagyok, az emelyges es a folyamatos almossag kb 1 hete szinte teljesen megszunt. A melleim is mar alig fajnak, de az elso 9 hetben nagyon fajtak.
2019. ápr. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47%
Nekem egyikkel sem volt semmilyen tünetem.
2019. ápr. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az almossag lehet vashiany tunete, hemoglobin-erteket neztek?
2019. ápr. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!

3-as vagyok, neked is boldog babavárást :)

Még csak háziorvosnál voltam a kötelező vérvétel miatt. De benéztem az időpontot, holnap megyek nőgyógyászhoz csak.

Nálam nincs extrém fáradtság, bár nálam az alapállapot lassabb, mert pajzsmirizsproblémám van.

Hogy érzed magad?

2019. ápr. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mosmár jobban hamar kifáradok mindentől :( en majus 2. An megyek akkor peszek pont 11 hetes nagyon izgulok hogy minden rendben legyen . Vervetelre szerencsere hazhoz jon az verveteles az majus 6.an lesz . Alig varom hogy betoltsuk a 12. Hetet es akkor kicsit megnyugszunk :) remelem minden rendben lesz nalad is :)
2019. ápr. 28. 06:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!