Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Arra lennek kivancsi van e...

Arra lennek kivancsi van e itt koztunk olyan aki 10 hetes . Mik az eddigi tapasztalatai?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 24. 09:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én 9 hetes vagyok, nálam még tartanak a rosszullétek, viszont kérdező ne aggódj a vizsgálat miatt, ha ennyire rosszul vagy ,akkor általában valaki odabent éppen nagyon jól érzi magát ;)


Amúgy ez tényleg a világért sem kötekedés, de miért van az, hogy minden olyan kérdéshez, ami a rosszullétek elviselése/enyhülése stb téma köré íródik, legalább egy ember oda írja, hogy neki semmi rosszulléte nem volt. Hát jó nektek, de ez nem releváns tapasztalat nekünk, akiknek viszont van

2019. ápr. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Hat szerintem mindenki masnal teljesen mashogy van ugy nem vagyunk egyformak jo neki akinek nincs . De egy baba meger mindent :) remelem egeszseges lesz es minden rendben lesz mindegyikunknel :) csak ne lehetne ennyi rossz dolgot olvasni ez a 12 het szerintem a leg idegorlobb nem tudod mi hogy zajlik benned minden rendben lesz e a babaval . Remelem az elkovetkezendo ido egy piciket nyugalmasabb lesz :)
2019. ápr. 29. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!