Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor érezeheti az apuka a...

Mikor érezeheti az apuka a babamozgását?

Figyelt kérdés
17 hetesen éreztem az első rúgásokat azóta is egyfolytában mocorog de az apuka meg én is nagyon várom már hogy mikor érezeheti ő is?
2019. ápr. 24. 10:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálunk olyan 18-19 hét körül érezte először, de csak gyengén. Mondjuk nekem vékony a hasfalam, és később is, amikor már nagyobb volt a baba, brutál látványos volt a mozgása. Olyan dudorok nőttek itt-ott a hasamon, amikor beindult, hogy nézni is fájdalmas volt :D
2019. ápr. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az elsőt 14, a másodikat 13 hetesen éreztem én belülről. Kícülről kézzel 16-17 hetesen mindkettőt, de én ugye tudtam, hol van, mikor moccan. 18 hetesen már mindkettő látszott, akkor a férjem is érezte őket. 😊
2019. ápr. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én kb 19 hetes voltam mikor éreztem belül, kívül 21 hetesen lehetett látni és érezni
2019. ápr. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, látni ilyen kis lökéseket lehetett mintha valaki megpöckölte volna hasam belülről vagy mintha idegrángás lenne. Szóval egész pici rúgás volt akkor még de látható
2019. ápr. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én férjem a 20.hettol érezte csak :D én belülről a 16.hettol. Első terhességem volt :)
2019. ápr. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én belülről 16 hetesen éreztem, kívülről kb 25. Apa 30 hetesen érezte, szégyenlős volt a drága kisfiunk :)
2019. ápr. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem fura módon ahogy elkezdtem érezni a hasamban az apró mozgásokat, rá pár napra már érződött kìvülről is, és már látszódott is.

Még most történt a héten :) talán azért lehet mert elég vékony vagyok és semmit nem is híztam még a hasamra.

2019. ápr. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Pont tegnap este rugott egy kézzel érezhetőt is csak hát apa lemaradt róla utána hiába rakta oda a kezét meg se moccant :( még vár akkor egy kicsit ☺️
2019. ápr. 25. 07:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!